Linia Libet Decco Colormix to grupa produktów umożliwiających tworzenie kreatywnych kompozycji. Wchodzące w jej skład szlachetne kostki brukowe wyróżniają się oryginalnymi melanżami kolorystycznymi oraz zróżnicowanymi rozmiarami i kształtami. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom charakteryzują się też wysoką odpornością na wnikanie substancji, skrajne warunki atmosferyczne oraz aktywność biologiczną (wykwity). To wszystko sprawia, że z ich pomocą z łatwością uzyskamy jedyne w swoim rodzaju nawierzchnie, które wpiszą się w każdy styl aranżacyjny, a dodatkowo przez lata zachowają pożądaną estetykę.

Side angle of a double storey architec designed townhouse home

Imola  – z myślą o naturalnym otoczeniu

Imola to system czterech uzupełniających się elementów o pokaźnych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się podczas tworzenia geometrycznych układów. Uniwersalna paleta kolorystyczna utrzymana w tonacji zarówno ciepłych, jak i chłodniejszych odcieni brązów, pięknie współgra z naturalnym otoczeniem. Takie połączenie słusznych wymiarów z bogatą gamą melanży sprawia, że Imola harmonijnie współgra z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi.

wymiary: 21,9×32,9×6 cm; 32,9×32,9×6 cm; 43,9×32,9×6 cm; 54,9×32,9×6 cm

kolory: karbonowy, muszelkowy, pastello, kasztanowy

Mini Trio – barwny detal

Mini Trio to system trzech prostokątnych, komplementarnych elementów, które mogą być rozmaicie ze sobą zestawiane, tworząc oryginalne układy nawierzchni. Możliwości kreacyjne zwiększa bogata gama odcieni uzyskanych dzięki zastosowaniu technologii barwienia Color Flex. Szeroka paleta kolorystyczna w połączeniu z niewielkim formatem i nowoczesnym designem sprawiają, że Mini Trio świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, niezależnie od jej przeznaczenia i stylistyki, stanowiąc efektowną ozdobę chodników, alejek i placów.

wymiary: 15x9x6 cm, 18x9x6cm, 21x9x6cm

kolory: pastello, kasztanowy, popielaty

 

Piccola – funkcjonalność w kolorowym wydaniu

System Piccola to idealny sposób na tworzenie zarówno prostych, klasycznych aranżacji, jak i skomplikowanych układów opartych na kształcie łuku lub koła. Niewielkie rozmiary, praktyczny, trapezowy kształt i bogata kolorystyka czynią z kostek wyjątkowo uniwersalny materiał,  z  pomocą którego będziemy w stanie uzyskać oryginalne, bajeczne kompozycje, które świetnie wpiszą się w nowoczesne lub klasyczne przestrzenie. Jedno jest pewne – obok nawierzchni wykonanej z użyciem Piccoli nie da się przejść obojętnie.

wymiary: 5,3x7x9x6 cm; 6,3x8x9x6 cm; 7,3x9x9x6 cm; 8,3x10x9x6 cm; 9,3x11x9x6 cm

kolory: pastello, kasztanowy

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.