W domu, jak i wokół niego nie brakuje zadań związanych z uszczelnianiem czy przyklejaniem różnego rodzaju elementów. Uniwersalnym pomocnikiem, który stanie na wysokości tego typu zadań jest X-POLYMER firmy Den Braven. Dzięki niemu  jednym produktem zastąpimy szereg innych narzędzi i materiałów w pracach prowadzonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

X-POLYMER firmy Den Braven to seria specjalistycznych uszczelniaczy-klejów, która oparta została o nowoczesną technologię silanową HD Polymer.  Charakteryzują się one ekstremalną elastycznością i maksymalną przyczepnością bez podkładu do większości podłoży budowlanych, w tym gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, w pionie i poziomie. Dzięki tym właściwościom stają się one bardzo przydatne w czasie wykonywania wielu różnorodnych prac remontowo-naprawczych.

Dwa produkty, a wiele możliwości

Linia X-POLYMER firmy Den Braven to dwa produkty: X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO w kolorze białym, szarym, brązowym i czarnym oraz X-POLYMER DO WEWNĄTRZ w wersji bezbarwnej i metalizowanej aluminiowej. Oba uszczelniacze-kleje to jednoskładnikowe, trwale elastyczne masy przeznaczone do uszczelniania i klejenia. Zachowują one przy tym swoje cechy w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40°C do +90°C. Wykonane przy ich pomocy łączenia są bardzo trwałe i skutecznie przenoszą znaczne odkształcenia materiałów, nie krusząc się przy tym i nie pękając. Daje to pewność, że wykonane wypełnienie będzie odpowiednio szczelne na całej długości. Uszczelniacze-kleje X-POLYMER firmy Den Braven charakteryzują się również znikomym skurczem. Wykonana przy ich pomocy fuga jest gładka, równa i nie zapada się, a co więcej po wyschnięciu łatwo daje się pokryć farbą. Dlatego też w czasie przyszłych remontów, nie będzie problemów, aby zmienić kolor na pasujący do reszty wyposażenia. Linia X-POLYMER firmy Den Braven, to bardzo uniwersalne produkty, które znajdą zastosowanie w przypadku różnorodnych uszczelnień, czy to budowlanych, czy wykończeniowy, ale również jako sposób na przyklejenie drobnych elementów dekoracyjnych.

Wielozadaniowość i wszechstronne właściwości to cechy, którymi opisać można uszczelniacze-kleje X-POLYMER firmy Den Braven.  Dzięki nim, wiele codziennych prac wykonamy szybko, sprawnie i przy pomocy jednego produktu zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

www.denbraven.pl