Od 14 do 18 marca we Frankfurcie nad Menem na targach ISH spotkają się przedstawiciele branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych i wyposażenia łazienek.  Na światowym rynku swoje nowości zaprezentuje ponad 2 400 wystawców, w tym wszyscy liderzy branży oraz czołowe firmy technologiczne z Niemiec i innych krajów. Na największej tego typu imprezie wystawienniczej nie zabraknie także firm z Polski.

Odbywające się co dwa lata największe na świecie targi w branży HVAC to szeroka oferta przyszłościowych technologii budowlanych, odpowiadających aktualnym trendom politycznym i gospodarczym.

 – Poprzednie edycje były dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty marki MK Systemy Kominowe. Za każdym razem odbywamy też mnóstwo spotkań handlowych, którym towarzyszy wymiana informacji zarówno z dystrybutorami, instalatorami, jak i projektantami – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu MK Systemy Kominowe.  – Udaje nam się nawiązać wiele cennych kontaktów handlowych. Za granicą  zarówno inwestorzy, jak i klienci indywidualni cenią  nasze rozwiązania w zakresie systemów kominowych. Nie mogło nas zabraknąć i w tym roku. Będziemy pokazywać całe spektrum produktów naszej marki – dodaje.

Międzynarodowe targi są doskonałą okazją do prezentacji nowych produktów. – Planujemy premierę systemu stożkowego MKD Power – zdradza Anna Rotkis. Jest to system dwuścienny, izolowany przeznaczony do agregatów prądotwórczych, jednostek kogeneracyjnych BHKW (CHP) oraz innych silników spalinowych i turbin, również z wykorzystaniem Bypassa. System może pracować w nadciśnieniu w trybie suchym oraz mokrym. Dzięki zastosowaniu stożkowych, szczelnych połączeń nie potrzebuje uszczelek na rdzeniu i może pracować w temperaturze do 600°C. Może być stosowany jako samodzielny komin zewnętrzny oraz przyłącze do komina. MKD Power składa się z elementów kominowych i czopuchowych.  Elementy czopuchowe posiadają specjalną konstrukcję rdzenia. Połączenie dwóch elementów czopuchowych zapinane jest obejmą, która zapobiega ewentualnej utracie szczelności pod wpływem ciśnienia. Budowa systemu zapewnia szczelne połączenie nawet w przypadku wystąpienia drgań.

Podczas targów marka MK Systemy Kominowe zaprezentuje także nową odsłonę systemu MKS – MKS Power w wersji jednościennej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F86 w hali 9.0., gdzie będzie można nie tylko zobaczyć nasze kominy, ale także porozmawiać i podzielić się opiniami, które są dla nas niezwykle istotne. To między dzięki wsłuchiwaniu się w głos naszych klientów udaje nam się  z sukcesem wprowadzać na rynek nowe produkty – pointuje przedstawicielka MK Systemy Kominowe.