W nowym budynku przy ulicy Spacerowej w Puławach wkrótce pojawią się pierwsi mieszkańcy. Jeszcze w tym roku do dyspozycji nabywców zostanie oddany trzeci etap inwestycji mieszkaniowej dewelopera CRH ŻAGIEL DOM. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane PUŁAWY.

Osiedle Słoneczny Stok to kompleks czterech 3-piętrowych budynków mieszkalnych. Największym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. Budynki graniczą bezpośrednio z kompleksem leśnym, co gwarantuje ciszę
i spokój, zaś dostęp do ścisłego centrum miasta zapewnia łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Puław.

W oddawanym do użytku budynku nr 3 dostępne są lokale mieszkalne 2 i 3 pokojowe o metrażach od 44 do 74 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon. Ceny oferowanych lokali zawierają się w przedziale od 4.240 do 4.540 zł/m2. Dla każdego nabywcy dostępne jest miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym lub w indywidualnym garażu.

Nabywcy mieszkań trzeciego budynku będą mogli odebrać klucze jeszcze
w tym roku.
Wkrótce rozpoczniemy także budowę czwartego – ostatniego budynku osiedla Słoneczny Stok – mówi Jacek Bernach prezes CRH Żagiel DOM.

Informacje na temat metraży i cen mieszkań przy ul. Spacerowej w Puławach można znaleźć na stronie internetowej dewelopera CRH ŻAGIEL DOM: www.zagieldom.pl.