W ostatnim tygodniu w firmie SANPLAST SA gościł Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Polsce. Była to oficjalna wizyta przedstawiciela tego kraju w progach polskiego producenta wyposażenia łazienek.

Spotkanie odbyło się w czwartek 19 października w siedzibie firmy SANPLAST SA w Wymysłowicach. Była ona odpowiedzią na zaproszenie Prezesa Sanplast SA – Pana Wiesława Podraza. Wizyta miała charakter zapoznawczo – kurtuazyjny. Głównym  tematem rozmów  było poszukiwanie wspólnych relacji i możliwości przyszłej współpracy. Silnym punktem spotkania była prezentacja hal produkcyjnych i przedstawienie możliwości firmy.

„Podejmowanie tak wspaniałego Gościa w naszych progach było dla nas najwyższym zaszczytem i wielką przyjemnością. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy zaprezentować możliwości i dokonania naszej spółki. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć wypracowanych na przestrzeni prawie 35-letniej historii, które mogliśmy przedstawić Jego Ekscelencji podczas tego niezwykłego spotkania. Serdecznie dziękujemy za miłe słowa, które usłyszeliśmy  oraz cenne wskazówki i porady, którymi Jego Ekscelencja podzielił się z nami. Wizyta Jego Ekscelencji była dla nas nieocenioną okazją do nauki i zebrania nowych doświadczeń.” – podkreśla Małgorzata Hulisz – Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA