Bogata gama dekorów wiernie odzwierciedlających strukturę drewna, dwustronne V-fugi i doskonałe parametry techniczne – to tylko niektóre z zalet podłóg laminowanych z kolekcji wineo 500 medium V2. Ta niezwykła kolekcja, obejmująca wyraziste i wyjątkowe dekory, zasługuje na szczególną uwagę także z innego powodu – V-fug na dłuższym boku, dzięki którym panele przypominają drewniane deski.

Nowoczesne panele z charakterem

Panele laminowane wineo 500 medium V2 to propozycja kierowana w głównej mierze do miłośników oryginalnych, nowoczesnych wzorów bazujących na klasycznych, sprawdzonych już rozwiązaniach. Kolekcję tworzy 12 niepowtarzalnych, znakomicie odwzorowujących strukturę drewna i utrzymanych w różnych tonacjach kolorystycznych dekorów. Każdy z nich wyróżnia się niepowtarzalnym, wyrazistym charakterem. Przykładem może być dekor Lumber White inspirowany białymi, drewnianymi belkami stosowanymi na placu budowy, które barwi się za pomocą suchego cementu. Wyróżnikiem kolekcji wineo 500 medium V2 są też dwustronne V-fugi podkreślające autentyczność struktur oraz jeszcze bardziej wydłużające panele i tym samym zwiększające wrażenie głębi. Dzięki temu podłoga przypomina tę wykonaną z drewnianych desek. Klasyczny format 1288 x 195 mm sprawia, że są produktem wyjątkowo uniwersalnym, który doskonale wpisze się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Wszechstronność zastosowań i łatwy montaż

Poza aspektem wizualnym atutami paneli laminowanych wineo 500 medium V2 są także wyjątkowa funkcjonalność oraz trwałość. Wysoka klasa użyteczności (23 dla pomieszczeń prywatnych i 32 dla pomieszczeń publicznych), możliwość stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz na ogrzewaniu podłogowym sprawiają, że panele sprawdzą się w każdym, nawet bardzo wymagającym wnętrzu. Wytrzymała, łatwa w pielęgnacji i antystatyczna warstwa wierzchnia to gwarancja pięknej podłogi na lata. Sprawdzony system łączenia Loc Tec pozwala łączyć panele „na click”, dzięki czemu ich montaż jest prosty, szybki i bardzo czysty. Optymalnym dopełnieniem kolekcji są dedykowane do dekorów listwy przypodłogowe. Dodatkowo, dzięki systemowi Sound-Protect- Eco Plus, który jest dostępny opcjonalnie jako artykuł w rolce, istnieje możliwość jeszcze lepszego wytłumienia pogłosu kroków.

Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe