Roca uruchamia darmową aplikację na tablety z iOS i Androidem, zawierającą cały katalog produktów do łazienek. Aplikacja zapewnienia intuicyjny dostęp do wszystkich aktualnych  produktów Roca, dając wiele możliwości aranżacyjnych.

Aplikacja Roca na tablety z iOS i Androidem zawiera cały, aktualizowany na bieżąco, katalog produktów do łazienek wraz z ich opisami i danymi technicznymi. Aplikacja została opracowana  w celu zapewnienia łatwego, szybkiego i intuicyjnego dostępu do wszystkich aktualnych produktów firmy. Wśród funkcji  znajdują się  m.in. porównywarka produktów, możliwość sortowania według kategorii lub kolekcji i możliwość tworzenia folderów pozwalających na udostępnianie projektów.

 

Nowoczesny projekt wizualny

Aplikacja została wyposażona w nowoczesny interface, dostosowany do systemu Android, i przeglądania na tabletach i iPadach. Dzięki temu nawigacja jest intuicyjna i bardzo prosta.
Różne opcje nawigacji

Aplikacja zapewnia dostęp do całego, aktualizowanego na bieżąco  katalogu. Umożliwia sortowanie według kategorii lub kolekcji oraz oferuje zaawansowane funkcje wyszukiwania. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o produktach: zdjęcia, wymiary, opisy, a także  dostęp do broszur i skryptów.

 

Możliwość porównywania produktów

Możliwe jest też porównanie cech i funkcji różnych produktów, co pozwala wybrać optymalne, dopasowane do osobistych potrzeb, rozwiązania.

 

Foldery z projektami

Użytkownicy mogą tworzyć foldery do zapisywania zestawów produktów i projektów oraz udostępniania ich innym użytkownikom.

 

Tryb prezentacji
Produkty można przeglądać w trybie prezentacji, dostosowanego do bardziej estetycznego wyświetlania niestandardowych zestawów produktów.

 

 

Android i iOS
Aplikację można bezpłatnie pobrać  w Google Play i Apple Store.  Na obu platformach wkrótce dostępne będą zaktualizowane wersje na telefony komórkowe.

 

Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, w tym z hydromasażem, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki.

Jej początki sięgają roku 1917, kiedy to rodzina Roca rozpoczęła budowę swojego pierwszego zakładu produkcyjnego w Gavà (Barcelona). Po stu latach od chwili powstania, firma zatrudnia ponad 22 600 pracowników i posiada 78 zakładów produkcyjnych, w ponad 170 rynkach na pięciu kontynentach.
Do grupy Roca w Polsce należą: Roca, Laufen oraz POOLSPA.