Często nie zdajemy sobie sprawy, jakim niezbędnym, domowym urządzeniem jest bateria kuchenna. Dobrze zaprojektowana i wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów służy przez lata, nieustannie asystując w codziennych, kuchennych czynnościach.
Bez niej nie jest możliwe ani samo gotowanie, ani sprzątanie dlatego warto świadomie wybrać model idealny.

Bateria SIN PULL-OUT jest referencyjnym modelem szwajcarskiej marki KWC, której produkty sprzedawane są w 50 krajach świata. Projektanci KWC uważają, że dobre wzornictwo zmienia doskonałość w perfekcję, a dążenie do niej jest częścią ich codziennej pracy. Estetyczna forma jest nie tylko najlepszą zapowiedzią funkcjonalności, jakie oferuje produkt, ale przede wszystkim sprawia, że codzienne korzystanie z takiego urządzenia jest przyjemne i potrafi zachwycać od nowa.

Bateria KWC SIN PULL-OUT to jednak znacznie więcej niż design w eleganckiej, chromowej obudowie zainstalowana została innowacyjna ceramiczna głowica 35 mm, która , nie tylko zapobiega nieszczelnościom, ale też pozwala na szybką regulację strumienia wody. Opatentowany przez producenta perflator Neoperl® Cache® znacząco podnosi oszczędność wody, której przepływ wynosi  8 l/min. Montaż mieszacza z prawej lub lewej strony pozwala na swobodą aranżację baterii w każdej kuchennej przestrzeni, a wyciągana wylewka o długości węża 50 cm umożliwia wygodne mycie dużych naczyń.

Marka KWC, która od 2013 roku należy do koncernu Franke, nie tylko w Szwajcarii jest synonimem najwyższej staranności w projektowaniu i produkcji baterii kuchennych, a model SIN PULL-OUT to wyraz szacunku dla wody -najcenniejszego zasobu naszej planety.

 

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

*dane na podstawie  http://www.newsweek.pl/styl-zycia/ile-wody-zuzywaja-polacy-jak-oszczedzac-wode,artykuly,368615,1.html

 

Firma KWC powstała w 1874 roku i od samego początku jej siłą napędową były innowacje. Baterie tej marki dostępne są w Szwajcarii oraz ponad 50 innych krajach. Nazwa KWC stała się synonimem jakości, wysublimowanego wzornictwa i innowacyjności. Od 2013 firma KWC należy do koncernu FRANKE