Black Red White została partnerem 5. już edycji kalendarza charytatywnego „Businesswoman & life 2016”. Akcja organizowana dla fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk ma na celu zebranie jak największej sumy pieniędzy na rzecz podopiecznych warszawskiej klinki „Budzik”. Karty tegorocznego kalendarza zdobią zdjęcia wybitnych kobiet polskiego biznesu i show-biznesu, wykonane w warszawskim salonie Black Red White.

BRW

Przedstawicielki polskiego środowiska biznesowego i gwiazdy ekranu stanęły przed obiektywem Lidii Skuzy oraz okazjonalnie Joanny Pawlikowskiej. Zaproszone osobowości pozowały we wnętrzach zaaranżowanych kolekcjami mebli i dodatków Black Red White. Efekty tej współpracy można zobaczyć w kalendarzu Businesswoman & life 2016, który jest dostępny w sprzedaży sieci salonów EMPIK, na stronie BusinesswomanShop oraz poprzez stronę internetową kliniki „Budzik” w cenie 30 zł. Każda kwota pozyskana z zakupu kalendarza zostanie w całości przekazana na konto Fundacji „Akogo?” i kliniki „Budzik”.

„Możliwość współpracy przy tak wartościowej akcji jest dla nas niezwykłym doświadczeniem. Nasza firma od lat stara się wspierać inicjatywy, które niosą pomoc potrzebującym. Tego typu działalność daje nam dużą satysfakcję. Cieszymy się, że przy tworzeniu kalendarza współpracowało tak wiele osób związanych zarówno z biznesem, jak i show-biznesem” – mówi Anna Smolak, Black Red White.

Uroczysta gala charytatywna i premiera kalendarza odbyła się 12 grudnia w warszawskim Centrum Olimpijskim. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wziąć udział w licytacji kalendarza, w wyniku której udało się pozyskać 57 tys. złotych. Dochód z akcji został przeznaczony w całości na rzecz podopiecznych kliniki „Budzik”.

Kalendarz „Businesswoman & Life” po raz pierwszy został wydany w 2011 roku. Organizatorem akcji jest wydawnictwo Businesswoman & Life i fundacja „Akogo?”. Na kartach tegorocznej edycji możemy zobaczyć m.in.: Alicję Węgorzewską, Krystynę Czubównę, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Wendzikowską, Jolantę Fajkowską, Iwonę Pawlović, Olgę Bończyk, Anitę Włodarczyk, Annę Wyszkoni, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Marylę Rodowicz, Agnieszkę Więdłochę i Ewę Błaszczyk, a także 12 wybitnych kobiet biznesu.

Więcej informacji na temat Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.