Lubimy otaczać się pięknymi rzeczami. Wiele uwagi poświęcamy szczególnie na wybór odpowiednich produktów. Podobnie jest z brodzikami – szukamy takiego, który będzie pasował do wystroju nowoczesnego wnętrza, a jednocześnie będzie wygodny. Wszystkie te warunki spełniają brodziki z serii Prestige Mineral.

Brodziki z serii Prestige Mineral to nowość od SANPLAST SA, która powstała z myślą o osobach, które poszukują ekskluzywnych, wyjątkowych rozwiązań. Nawiązują do aktualnych trendów wystroju wnętrz, dzięki czemu doskonale 

komponują się z wyposażeniem nowoczesnej łazienki, gwarantując najwyższą jakość wykonania. W połączeniu z eleganckimi i funkcjo

nalnymi kabinami prysznicowymi tworzą spójną całość, która gwarantuje komfort kąpieli oraz uzupełnia wystrój wnętrza. Ich wyróżnikiem jest elegancki rant, który nadaje wnętrzu zdecydowanego charakteru. To propozycja idealna dla miłośników klasycznych rozwiązań w nowoczesnym, niesztampowym, wyrazistym wydaniu. Dla zapewnienia pełnego komfortu kąpieli, ważne jest aby kabina i brodzik stanowiły spójny zestaw, który zapewni szczelność i pełną użyteczność produktu. Dodatkowym atutem brodzików Prestige Mineral jest wachlarz najpopularniejszych wymiarów i kształtów. Są one dostępne w 11 kwadratowych i prostokątnych rozmiarach – począwszy od 75×90 cm, a kończąc na 90×160 cm.

Prestige Mineral to kolejna linia brodzików od SANPLAST SA, wykonanych z cenionego przez klientów odlewu mineralnego. Posiada on znakomite właściwościami użytkowe. Ich powierzchnia jest niezwykle gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Prestige Mineral to brodziki 1,5 centymetrowej głębokości, nowocześnie płaskie dno ze stylowym rantem .Co ważne ich konstrukcja zapewnia łatwy montaż na posadzce lub możliwość wpuszczenia w posadzkę.

Cena od 990 zł brutto