Rozpoczęła się już kalendarzowa zima, a wraz z nią najchłodniejsze dni w roku… Ale tylko na zewnątrz. W naszych domach trwa okres przepełniony rodzinnym ciepłem i radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. W tym ostatnich dniach roku warto zadbać o dobrą atmosferę w swoim otoczeniu.

Ciepłe wnętrza

Życie rodzinne najczęściej koncentruje się w kuchni i w salonie, dlatego pomieszczenia te zasługują na szczególną uwagę. Szeroka oferta produktów marki Purmo ułatwia wybór grzejnika dopasowanego do naszych potrzeb i stylu oraz wielkości wnętrza. Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele inspirowane stylem rustykalnym. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacji. Jednym z modeli o takim kształcie jest Purmo Vertical, który dostępny jest już od szerokości 300 mm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo może stanowić element dekoracyjny. Profilowana przednia płyta nadaje mu wizualnej lekkości. Osoby ceniące elegancki minimalizm z pewnością zadowoli grzejnik płytowy Tinos V, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.

Ciepło rodzinne

Kiedy Purmo dba o komfort cieplny, my możemy skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na pielęgnowaniu rodzinnych relacji. Warto zaangażować bliskich już w sam proces sylwestrowych przygotowań. Ocieplaniu rodzinnej atmosfery sprzyjają też wspomnienia. Z pewnością warto w te dni otworzyć stare albumy ze zdjęciami i przejrzeć zgromadzone pamiątki. Możliwe, że zostały na nich uwiecznione stare piece kaflowe, które dzisiaj zastępują w naszych domach nowoczesne grzejniki.

O Purmo

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 7 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe oraz system rurowy.  Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Największa fabryka Rettig ICC mieści się w Rybniku.