harmony_nowodvorski_lighting_3

 

 

 

 

 

 

Lampy z kolekcji HARMONY marki Nowodvorski Lighting charakteryzuje wyjątkowo ciekawy i oryginalny koncept. Dzięki ruchomym elementom, zezwalającym na zmiany rozmiarów lamp oraz dowolne rozmieszczenie punktów świetlnych, seria HARMONY stanowi wyjątkowo funkcjonalny element aranżacyjny.

 

 Wnętrza pełne harmonii

 

Nie pierwszy raz marka Nowodvorski Lighting udowadnia, że potrafi połączyć nowoczesny design z funkcjonalnością. Kolekcja HARMONY to praktyczne oblicze eklektyzmu – innowacyjny koncept utrzymany w klasycznej bieli, stwarza niezliczone możliwości aranżacyjne. Przyciągające uwagę, ruchome elementy serii HARMONY nadają industrialnego rysu, który sprawia, że lampy te świetnie sprawdzą się w modernistycznych wnętrzach. Jednocześnie dzięki dodającej delikatności bieli, linia HARMONY może również z powodzeniem uzupełnić klasyczne wnętrza. Oświetlenie z kolekcji HARMONY dostępne jest w postaci trzech wariantów: kinkietu z jednym punktem świetlnym oraz żyrandolu z trzema lub pięcioma punktami świetlnymi.
Lampy  z serii HARMONY to idealny przykład na to, że skromne rozwiązanie może być niezwykle interesujące wizualnie. Często bowiem atrakcyjność pomieszczenia zależy jedynie od jednego elementu. Wybierając oświetlenie z kolekcji HARMONY marki Nowodvorski Lighting nasze mieszkania z pewnością nabiorą oryginalności, smaku i charakteru.

 

 

LAMPY HARMONY MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

HARMONY WHITE KINKIET

Cena detaliczna:    121,77  zł brutto

HARMONY WHITE (3 punkty świetlne)

Cena detaliczna:   306,27 zł brutto

HARMONY WHITE (5 punktów świetlnych)

Cena detaliczna:  429,27  zł brutto

 

 

 

——————————————————————————————————————————————————————–

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

  1. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com