Kolekcja MALWI to linia lamp o przyciągających uwagę kolorach, które ożywią wnętrze dziecięcego pokoju. Dzięki oryginalnemu kształtowi oświetlenie MALWI stworzy spójną całość zarówno ze stonowanymi wnętrzami, jak i z tymi, o nieco bardziej intensywnym wystroju. 

Fantazja i funkcjonalność 

MALWI_aranzKolekcja MALWI stworzona została z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Dziecięce pokoje to pomieszczenia wyjątkowe – w nich bowiem rodzą się najciekawsze pomysły zabaw i to one jednego dnia potrafią być zarówno pokładem samolotu, placem zabaw jak i straganem z warzywami. Stanowią również miejscem do nauki oraz spotkańz przyjaciółmi. Design dziecięcego pokoju musi zatem nadążać za wyoraźnią lokatora. W kolekcji MALWI marki Nowodvorski Lightingznajdzimy trzy barwne możliwości świetlne: siedmio-punktową lapmę wiszącą oraz dwa kinkiety. Każda z propozycji nada przetrzeni wyrazistości oraz charakteru. Co więcej nowoczesna kompozycja kolorów i niebananly styl sprawiają, że seria MALWI sprawdzi się zarówno w pokoju przedszkolaka, jak i nastolatka.

Efektowność aranżowanej przestrzeni zależy w ogromnej mierze od przemyślanych dodatków. Dekoracje mają wyjątkowoszczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdzą się w nim lampy z linii MALWI marki Nowodvorski Lighting, które nie narzucają ściśle określonej tematyki dzięki czemu stają doskonałym uzupełnieniem charakteru pomieszczenia.

LAMPY MALWI MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

MALWI I

Cena detaliczna: 78,72zł brutto

MALWI BLUE I

Cena detaliczna: 78,72zł brutto

MALWI VII

Cena detaliczna: 471,09zł brutto 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com