Moda na nowocześnie urządzone wnętrza trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, aby miała się wkrótce zakończyć. Tego typu przestrzenie kojarzą się z ładem, porządkiem i harmonią, dlatego też królują w nich meble o prostej i czystej formie. Propozycją, która doskonale wpisuje się w minimalistyczne trendy jest nowa komoda Stilo II marki Rosanero. Mebel ten stanowi doskonałą kombinację eleganckiego designu i maksymalnej funkcjonalności, co czyni z niego znakomity przykład sztuki użytkowej.

Prosta forma, geometryczne kształty i gładkie, jednolite powierzchnie to trzy aspekty, które dokładnie i obrazowo definiują minimalizm w kontekście projektowania mebli. Prawdziwą sztuką jest takie połączenie tych trzech elementów, które z jednej strony pozwoli uzyskać produkt zachwycający prostotą, z drugiej – nieszablonowy, oryginalny i o mocnym charakterze. Choć zadanie to wydaje się trudne, a wręcz niemożliwe do wykonania, to jednak udało się je zrealizować projektantom marki Rosanero. Stworzyli oni wyjątkową komodę Stilo II, której czysta forma i wyrazista linia zachwyci każdego miłośnika minimalistycznego designu. Mebel ma kształt prostopadłościanu o wymiarach 500x1600x400mm i wyposażony jest w 4 szuflady, za sprawą których front został podzielony na idealnie równe części. Geometryczną formę ma jednak nie tylko korpus komody, ale również metalowe nogi, na których został on osadzony. Na szczególną uwagę zasługuje także sposób wykończenia mebla marki Rosanero – każdy egzemplarz jest dostosowywany do indywidualnych preferencji zamawiającego. Użytkownik może wybrać zarówno kolor bejcy na wykonanym z dębowego forniru korpusie, barwę metalowych nóg oraz odcień lakieru na frontach komody Stilo II. W przypadku tych ostatnich, do jego dyspozycji są najlepsze włoskie lakiery z pełnej palety odcieni RAL, w wersji matowej lub o wysokim połysku.

Jakość w parze z funkcjonalnością

Nowoczesna komoda Stilo II to mebel, który zachwyca nie tylko designerskim wyglądem, ale również wysoką funkcjonalnością i starannością wykonania. Podobnie jak wszystkie inne propozycje marki Rosanero, również ten model w całości powstaje w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Dzięki temu poddawany jest on gruntownej kontroli na każdym etapie produkcji, a użytkownik ma pewność, że zamówiony przez niego mebel jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Komoda Stilo II wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też przez wiele lat będzie prezentowała się nienagannie i równie stylowo. Wysokiej klasy akcesoria i zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak prowadnice z samodomykiem czy system otwierania szuflad typu push-click, sprawiają natomiast, że mebel marki Rosanero jest niezwykle praktyczny i komfortowy w użytkowaniu.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.