PURMO_POST_KONKURS_v3Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią wiosna. Z tej okazji marka Purmo zorganizowała konkurs na Facebooku, w którym można wygrać jeden z trzech modeli grzejników dekoracyjnych (Faro H, Muna lub Tinos) w dowolnie wybranym kolorze!

Od prawie 25 lat pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są m.in. grzejniki dekoracyjne, płytowe, łazienkowe, kanałowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i ścienne. Grzejniki Purmo nie tylko gwarantują komfort cieplny w pomieszczeniach, ale są również przykładem najwyższej klasy skandynawskiego wzornictwa. Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich, którzy chcą odmienić swoje mieszkanie, sprawiając radość sobie i swoim bliskim, lub po prostu wymienić stary grzejnik na kolorowy model Purmo.

Konkurs odbywa się na fanpage’u Purmo na portalu Facebook i potrwa od 16 do 25 marca. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać zadanie (szczegóły na fanpage’u Purmo) oraz zamieścić swoje zgłoszenie w komentarzu pod postem konkursowym. Na uczestnika, który wykaże się największą kreatywnością, czeka nagroda w postaci kolorowego grzejnika marki Purmo. Zgłoszenia oceniać będzie 3-osobowe JURY, a nazwisko laureata zostanie podane w oddzielnym poście konkursowym na FB Purmo po zakończeniu konkursu. Wartość nagrody zależy od wybranego przez zwycięzcę modelu, wymiaru oraz koloru grzejnika, ale graniczna kwota została ustalona na 3 000 PLN.

Konkurs realizowany jest przy wsparciu Kasi Bobocińskiej, autorki wnętrzarskiego bloga Conchita Home, która znalazła się w finałowej dziesiątce organizowanego przez portal onet.pl Konkursu Gala Twórców 2015 w kategorii „Pasje i twórczość”. Regulamin konkursowy znajduje się na stronie internetowej Purmo.