Paryż, miasto kojarzące się nie tylko z romantyzmem, ale również wyrafinowanym smakiem. Wyśmienite wina, sery oraz aromatyczna kawa przy bulwarze Saint-Germain są kwintesencją tego miejsca. Ten charakter możemy przenieść również do własnej kuchni dzięki kolekcji Paris Odeon stworzonej dla marki Tubądzin przez Macieja Zienia. To idealna propozycja dla miłośników eleganckiego stylu, którzy chcieliby odnaleźć w swoim domu odrobinę Francji.

Kolekcja płytek ceramicznych Paris Odeon to mariaż jasnych odcieni, jak biel, szarość i beż z mocną i głęboką czernią. Dekory ścienne – Odeon Blanc, Odeon Brillant oraz Odeon Noir, świetnie sprawdzą się nie tylko nad kuchennym blatem. Można wykorzystać je na nieco większej przestrzeni, wykańczając nimi na przykład bar. Połyskujące płytki w czarnym kolorze nadadzą pomieszczeniu sznytu i elegancji, a te utrzymane w szarościach i beżach wykreują wnętrze subtelne i delikatne. Płytki posiadają intrygujący wzór w postaci rombów, które świetnie uzupełniają się z jednokolorowymi płytkami z tej kolekcji – La Defense Blanc STR oraz La Defense Noir STR. To gresy ścienne w kolorach białym i czarnym przypominające kasetony. Dzięki nim pomieszczenie staje się harmonijne, nie tracąc jednocześnie swojego eleganckiego charakteru.

Kuszącym zabiegiem w planowaniu przestrzeni jest zasada kontrastu, w takim przypadku kolekcję Paris Odeon możemy wykorzystać nie tylko w naszej kuchni, ale dodatkowo w łazience.

Jeśli kuchnia utrzymana zostanie w ciemnych kolorach, do łazienki można wprowadzić jaśniejsze barwy. Doskonale zgrają się w takiej aranżacji trzy rodzaje płytek – ścienna Saint Michel, podłogowa Saint Michel POL oraz dekor Odeon Blanc. Wszystko utrzymane w beżach. Co istotne, wykorzystując różne kolory płytek, pochodzące z tej samej kolekcji, możemy stworzyć bardzo spójną aranżację naszego mieszkania.

Paris Odeon od Macieja Zienia to esencja elegancji połączonej z odrobiną przepychu. Błyszczące płytki z ciekawym geometrycznym wzorem oraz te przypominające kasetony tworzą wnętrze luksusowe prosto spod ręki jednego z najlepszych polskich projektantów.