Nowoczesne pomieszczenia bardzo często utrzymane są w surowej, minimalistycznej estetyce. Aby nadać im nieco eleganckiego charakteru i uczynić je bardziej przytulnymi, warto postawić na szlachetne kolory i materiały oraz subtelne formy. W taką estetykę świetnie wpisują się lampy z kolekcji GLOBE marki Nowodvorski Lighting.

Kolekcja GLOBE marki Nowodvorski Lighting składa się z pojedynczego oraz potrójnego zwisu. Wykonane ze szkła klosze maja kształt kuli i występują  w dwóch wersjach kolorystycznych: chromowej i miedzianej. W przypadku wersji potrójnej całkowity rozmiar lampy to 100 x 35 cm. Z kolei GLOBE w wersji pojedynczej dostępna jest w dwóch wielkościach. Mniejsza, o długości 123 cm, ma 20 cm średnicy, natomiast większa mierzy 128 cm długości, a jej średnica wynosi 25 cm. W przypadku całej kolekcji GLOBE źródło światła stanowią żarówki o gwincie E27 i maksymalnej mocy 60W.

Lampy z kolekcji GLOBE marki Nowodvorski Lighting wyróżniają się klasyczną, a zarazem bardzo elegancką formą. Sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych wnętrzach, utrzymanych w stylu modernistycznym lub industrialnym. Zróżnicowane wielkości i ilości źródeł światła sprawiają, że oprawy GLOBE powodzeniem zdadzą egzamin w salonie, jadalni i kuchni, podkreślając charakter każdej aranżacji.