A gdyby tak mieć możliwość kreowania przestrzeni wokół siebie? SANPLAST SA prezentuje  nowoczesny i trwały brodzik prysznicowy, który można stworzyć według własnej wizji. Wszystko dzięki możliwości zindywidualizowania zamówienia. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona konsumentów. 

Wszyscy zgodzimy się z tym, że dobry brodzik powinien być solidny i służyć na lata. Dlatego też, tak istotny jest materiał, z którego powinien on zostać wykonany. W ofercie firmy SANPLAST znajdują się, między innymi, brodziki Structure Mineral z odlewu mineralnego. Wyróżnia je wyjątkowa, strukturalna powierzchnia. Poza tym produkty z odlewu mineralnego cechują się imponującą odpornością na ścieranie, a to oznacza, że przez długi czas zachowają swój pierwotny wygląd. To nowoczesne rozwiązanie coraz chętniej stosowane w wielu polskich domach. Jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci, dlatego jak najbardziej warto rozważyć opcję zamontowania tego typu brodzika w swojej łazience.

Opcja tworzenia brodzików na wymiar jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych Klientów. Zatem niezależnie od wielkości swojej łazienki, będą oni mogli zdecydować się na zakup tego rozwiązania. Firma SANPLAST dzięki wprowadzeniu indywidualizacji zamówień umożliwia zaaranżowanie łazienki zgodnie z własnymi potrzebami. Stworzenie brodzika o nietypowym kształcie bądź wymiarze nie będzie już stanowiło absolutnie żadnego wyzwania. – podkreśla Robert Rachowski – Product Manager SANPLAST SA.

To także doskonała alternatywa dla osób, które posiadają oryginalną wizję swojego pomieszczenia. Można stworzyć brodzik o dowolnym wymiarze czy dostosować do panującej zabudowy, bez konieczności przeprowadzania np. kosztownych remontów. Zaaranżowanie przestrzeni w małej łazience będzie o wiele prostsze przy zastosowaniu indywidualnego projektu brodzika. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy SANPLAST nie trzeba będzie z niczego rezygnować!

Z brodzikiem ciętym na wymiar linii Structure Mineral można wykreować oryginalną i jedyną w swoim rodzaju przestrzeń prysznicową. Elegancka i przytulnie urządzona łazienka ma nie tylko cieszyć oko, lecz także pozytywnie wpływać na samopoczucie przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i praktyczności rozwiązania. Dobrze jest urządzić łazienkę, w której będzie można czuć się swobodnie. Brodziki cięte na wymiar to rozwiązanie, które sprawdzi się dla osób, które cenią sobie oryginalne i nietypowe wnętrza.