Podczas poszukiwań nowych mebli wypoczynkowych do salonu większość z nas zwraca uwagę przede wszystkim na trzy aspekty: funkcjonalność, wygodę i elegancki wygląd. Każdy z nich jest równie istotny, dlatego też idealny mebel musi stanowić wyważoną mieszankę wszystkich trzech wyróżników. Rozwiązaniem, które gwarantuje optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz maksymalny komfort użytkowania, a do tego zachwyca stylowym wyglądem jest nowoczesny narożnik LENA marki Rosanero.

Salon lub pokój dzienny to zwykle miejsce, w którym domownicy spędzają istotną część swojego życia. Z tego też względu musi on być zaaranżowany w taki sposób, aby komfortowo czuli się w nim zarówno właściciele, jak i odwiedzający ich goście. Kluczowym elementem każdego salonu jest zatem zestaw wypoczynkowy, na którym można swobodnie usiąść i wyciszyć się w samotności lub też zażywać relaksu w większym gronie. Nowy narożnik LENA marki Rosanero to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom mebli uniwersalnych, łączących wygodę, funkcjonalność i stylowy design. Model ten charakteryzuje się prostą bryłą i minimalistycznym wyglądem, jednak miękkie poduszki na siedzisku oraz oparciach przełamują surowość formy i nadają jej lekkości. Dodatek w postaci poduch, wypełnionych wysokoelastyczną pianką poliuretanową i naturalnym pierzem, przekłada się również na zwiększenie komfortu użytkowania narożnika. Mebel ten posłużyć może zatem nie tylko jako wygodne miejsce do siedzenia, ale również do popołudniowej drzemki czy wieczornego odpoczynku przed telewizorem.

Mebel na miarę wszystkich potrzeb

Elegancki i niezwykle wygodny narożnik LENA stanowi odpowiedź marki Rosanero na potrzeby tych odbiorców, którzy poszukują mebli w 100% dopasowanych do wymagań swojego wnętrza. Każdy egzemplarz przygotowywany jest bowiem z uwzględnieniem indywidualnych preferencji, w oparciu o zamówienie skonfigurowane samodzielnie przez przyszłych użytkowników. Klienci mogą wybrać rozmiar narożnika, jego układ i rozmieszczenie siedzisk, a także rodzaj, kolorystykę i strukturę tkanin obiciowych. W przypadku modelu LENA do dyspozycji są m.in. trzy różne warianty siedziska centralnego i dwie wersje szezlongu, a do tego producent oferuje możliwość uzupełnienia zastawu o wygodne pufy. Posiadacze przestronnego pokoju dziennego mogą zatem tak zaprojektować swój narożnik, by miał on niemal 5 metrów długości i wygodnie pomieścił nawet kilkanaście osób. Właściciele małych salonów są natomiast w stanie tak rozplanować układ siedzeń, by optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń, zachowując jednocześnie maksymalny komfort użytkowania i stylowy wygląd. Mówiąc krótko: narożnik LENA marki Rosanero to uniwersalna propozycja do każdego wnętrza, bez względu na jego rozmiar i styl.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.