dbn28412ams_berlin_night

Podłoga z grafitu, marmuru czy piaskowca to doskonały sposób na nadanie wnętrzom luksusowego charakteru. Prawdziwy kamień nie zawsze jednak sprawdza się w pomieszczeniach domowych, dlatego też warto zastąpić go stylowymi, funkcjonalnymi i łatwymi do utrzymania w czystości panelami winylowymi z nowej kolekcji marki Wineo. Ambra Stone Connect to praktyczna podłoga o wyglądzie naturalnego kamienia, wykonana w 100% z winylu i przeznaczona do bezklejowego montażu „na click”.

Kolekcja paneli winylowych Ambra Stone Connect obejmuje 6 dekorów inspirowanych wyglądem naturalnego kamienia. Wśród nich znalazły się zarówno propozycje o jasnej tonacji kolorystycznej, jak i utrzymane w głębokich, ciemnych barwach. Struktura paneli różni się w zależności od wybranego wariantu, jednak w każdym przypadku doskonale odwzorowuje powierzchnię prawdziwej skały. Istotną zaletą nowej kolekcji marki Wineo jest jednak nie tylko elegancki wygląd i wysoka funkcjonalność, ale również szybki i prosty montaż bezklejowy. Dzięki zastosowaniu niezawodnego łączenia Connect, do ułożenia paneli winylowych potrzeba jedynie noża i gumowego młotka, a sam proces zajmuje niewiele czasu. Co więcej, montaż pływający pozwala również na bezproblemowy demontaż paneli i ponowne wykorzystanie ich w innym miejscu.

Kamienne dekory paneli winylowych Ambra Stone Connect idealnie imitują wygląd naturalnych skał, a ułożona z nich podłoga jest cicha, ciepła i przyjemna w dotyku, również dla bosych stóp. Wymiary paneli to 600×314 mm, a grubość wynosi zaledwie 4,5 mm. Z uwagi na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej warstwy poliuretanu, podłogi winylowe Wineo sprawdzą się nawet w pomieszczeniach narażonych na duże obciążenia oraz działanie wilgoci.

Z powodzeniem można stosować je we wszystkich domowych wnętrzach, od sypialni i pokoju dziennego po kuchnię i łazienkę. Panele Ambra Stone Connect przeznaczone są również do montażu na ogrzewaniu podłogowym.

 

Kolekcja Ambra Stone Connect marki Wineo

Wymiary panela: 600×314 mm

Grubość panela:  4,5 mm

Klasa użyteczności w pomieszczeniach  mieszkalnych: 23

Klasa użyteczności w pomieszczeniach komercyjnych: 31

Cena detaliczna z VAT: 154,90 zł

 

Informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/

 

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

 

Producent:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Mińska 38, 54-610 Wrocław

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia