Idealny narożnik powinien łączyć w sobie trzy właściwości – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i komfort użytkowania. Znalezienie odpowiedniego mebla może być nie lada dylematem, tym bardziej, że zazwyczaj ma on do spełnienia wiele funkcji. Doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis podczas zakupu zestawu wypoczynkowego, może być narożnik AIR marki Rosanero, dostępny w wielu praktycznych modułach, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

Najnowsza propozycja firmy Rosanero to synonim lekkości w nowoczesnym, miejskim wydaniu. A wszystko za sprawą smukłych, metalowych nóżek, które nadają meblowi wyjątkowej subtelności. Mimo to, dzięki eleganckim przeszyciom na brzegach i prostej, geometrycznej formie AIR nabiera wyrazistego charakteru, doskonale wpisując się we wnętrza modernistyczne, industrialne, skandynawskie czy eklektyczne.

Stylowy relaks

W przypadku narożnika najistotniejszą cechą jest wygoda użytkowania. Model AIR został wyposażony w wysokie oparcia (630 mm), głębokie siedziska (550 mm) oraz szerokie podłokietniki (250 mm), dzięki czemu umożliwia komfortowy odpoczynek w każdej pozycji. Jego wypełnienie stanowi wysokoelastyczna pianka o najwyższym standardzie oraz pasy, które gwarantują miękkość i sprężystość mebla. Klienci mają możliwość pełnej personalizacji narożnika, samodzielnie wybierając rodzaj i kolor tkaniny obiciowej. Dodatkowo, za sprawą wielości dostępnych modułów mogą określić jego kształt i rozmiar, dostosowując go do wielkości aranżowanego wnętrza. W ofercie znajduje się pięć wariantów sof, cztery opcje siedzisk z półką lub bez oraz dwie propozycje szezlongów i tapczanów. Istnieje również możliwość zamówienia pufy, która może pełnić funkcję praktycznego podnóżka. Co ważne, wszystkie oferowane moduły można zamówić w wersji prawo- lub lewostronnej. Tym samym narożnik może stać się ozdobą otwartego na kuchnię salonu, czy też niewielkiego pokoju dziennego w małym mieszkaniu. Warto też zauważyć, że narożnik AIR marki Rosanero jest wyjątkowo funkcjonalny – brak przeszyć i wysokie nóżki ułatwiają sprzątanie, plamoodporne tkaniny pomagają rozwiązać dylemat „kawa w kuchni czy salonie”, a wygodna półka pomieści wszystkie aktualnie czytane książki oraz lampę nocną.

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.