Nowe powierzchnie konglomeratowe – Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey firmy Technistone powstały z inspiracji pięknem czystej, nieujarzmionej natury. Fotorealistyczne, dynamiczne wzory pozwolą nadać kuchennemu wnętrzu zdecydowany, lecz bardzo elegancki charakter.

Nowe, unikatowe blaty z linii Noble firmy Technistone na pierwszy rzut oka wyróżnia niespotykana głębia koloru oraz idealne odwzorowanie rysunku autentycznego marmuru. Jednak przy bliższym spojrzeniu można dostrzec w nich nieuchwytną grę żywiołów i pozornych przeciwieństw, ujętą w dynamiczne wzory przywołujące skojarzenia ze zjawiskami pogodowymi. Zarówno Noble Imperial Grey, jak i Noble Pietra Grey zachowane są w ciemnej, szaro-grafitowej kolorystyce z domieszką bieli. Dzięki swojej ciemnej barwie i wyrazistemu rysunkowi wprowadzą do nowoczesnych wnętrz nutkę żywiołowości i tajemniczości.

Nieuchwytna dynamika

Powierzchnie konglomeratowe Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey intrygują niezwykłym, dynamicznym wzorem powierzchni, który został  dodatkowo podkreślony odważną, ciemną  kolorystyką. Charakterystyczny rysunek tworzony przez grafitowe szarości i białe akcenty nawiązuje do piękna nieskażonej natury. Dynamiczniejszą propozycją wśród dwóch nowości jest powierzchnia w odcieniu Noble Imperial Grey, przywodząca na myśl intrygujące głębie oceanu. Na ciemnografitowym tle pojawiają się białe użyłkowania, przypominające morską pianę. Nieregularne, pierzaste motywy w połączeniu z szarą kolorystyką dają wyjątkowy, trójwymiarowy efekt. Nieco subtelniejszą propozycją jest konglomerat w odcieniu Noble Pietra Grey. Szara powierzchnia zestawiona z białymi użyłkowaniami tworzy zaskakujący efekt wizualny, przywodzący na myśl zachmurzone niebo. Delikatne, białe wzory o naturalnym wyglądzie nadają powierzchni autentyczny wygląd, charakterystyczny dla naturalnych, niepoddanych obróbce kamieni.

Żywe kontrasty

Powierzchnie Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale sprawdzą się jako prestiżowe uzupełnienie nowoczesnych, jasnych wnętrz, nadając im nietuzinkowego charakteru. Niezwykła głębia koloru i realistyczny wzór będą doskonale kontrastować na tle jasnych, gładkich powierzchni. Blaty z konglomeratu Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey doskonale zaprezentują się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach urządzonych w stylu amerykańskim, w których dominują biele, beże, pastele i klasyczne akcenty wyposażenia. Na pierwszy plan w tego typu aranżacjach wychodzi wyspa kuchenna, którą warto dodatkowo wyeksponować takimi elementami, jak designerskie oświetlenie czy elegancki blat. Dzięki swojej zdecydowanej, ciemnej kolorystyce i ekskluzywnemu wyglądowi naturalnego kamienia blaty Noble Imperial Grey i Noble Pietra Grey staną się centralnym elementem aranżacji.

Orientacyjne ceny: od 800 netto/m²

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy  będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.