Przesadnie minimalistyczne współczesne wnętrza wydawać się mogą niekiedy mało wyraziste i monotonne. Jednak najnowsza linia geometrycznych lamp sufitowych RIVET marki Nowodvorski Lighting z pewnością zaskoczy każdego wielbiciela modernistycznych detali. Ta powstała w wyniku połączenia oszczędnych barw i odważnych form kolekcja stanie się stylowym dopełnieniem nowoczesnych aranżacji, wzbogacając wystrój pomieszczenia nutą oryginalności i ekstrawagancji.

Sufit w trzech wymiarach

Kolekcja RIVET marki Nowodvorski Lighting reprezentuje zupełnie nowy sposób patrzenia na modernistyczne rozwiązania aranżacyjne. Te bazujące na trójwymiarowych bryłach oprawy oświetleniowe ujęto w cztery główne kategorie, które w sumie zawierają aż dwanaście odmiennych modeli. RIVET Pentagon składa się z dużych, lecz lekkich modeli zainspirowanych kształtem pięciokąta foremnego. RIVET Rectangle to dostępny w dwóch rozmiarach abażur zaprojektowany na bazie prostopadłościanu. Zagadkowy RIVET Triangle dzięki swoim trójkątnym detalom stwarza ciekawy efekt przestrzenny, a wydłużony kształt opraw RIVET Pyramid idealnie wzbogaci bardzo designerskie projekty. Każdy spośród dwunastu dostępnych modeli to sprawdzona recepta na efektowną, a zarazem elegancką aranżację.

Geometryczne kompozycje

Wybierając dowolną lampę z kolekcji RIVET marki Nowodvorski Lighting osiągniemy ciekawy efekt aranżacyjny, który zadowoli zarówno zwolenników minimalistycznych rozwiązań, jak i zagorzałych fanów kubizmu i awangardy. Te proste, a zarazem rzucające się w oczy lampy staną się idealnym elementem nie tylko bardzo nowoczesnej przestrzeni, ale także wnętrz urządzonych w bardziej klasycznym tonie. Decydując się na wykorzystanie kolekcji RIVET marki Nowodvorski Lighting, możemy dodać smaku monochromatycznej sypialni w stylu skandynawskim, wprowadzić ciekawy akcent do eklektycznej kuchni, a także odświeżyć industrialny salon.

Kolekcja lamp RIVET marki Nowodvorski Lighting, mimo iż oparta została na podstawowych, geometrycznych kształtach, stanie się interesującym i efektownym akcentem aranżacyjnym, który podkreśli indywidualny charakter naszego domu.