Czasy, w których pralka była jedynie biała lub do zabudowy odchodzą w zapomnienie. Teraz, do najnowszej linii urządzeń marki Freggia, do tej pory dostępnych w wersji czerwonej, czarnej i białej, dołącza pralka WISE126A w ultranowoczesnym kolorze aluminium. Wyposażona w najnowsze technologie prania – system Easy Logic, intuicyjne sterowanie czy program prania antybakteryjnego, wniesie powiew świeżości do industrialnej łazienki oraz zadba nawet o najbardziej wrażliwą skórę każdego członka rodziny.  

Pralka WISE126A w kolorze aluminium to nowość w ofercie Freggia, inspirowana nowoczesnym, modernistycznym stylem i włoskim designem. Metalowe oraz industrialne dodatki, jeden z najgorętszych trendów od kilku sezonów, teraz bez problemu mogą zagościć
w ultranowoczesnym wnętrzu w formie pralki, która zadba o najwyższą jakość prania.

Najlepsze opcje prania dla skóry wrażliwej

Pralka  WISE126A ma 19 programów piorących, które umożliwią dopasowanie odpowiednich parametrów prania do każdego rodzaju odzieży – ciemnej, jasnej, sportowej czy jeansowej. Dzięki innowacyjnemu programowi prania antybakteryjnego, który dostępny jest we wszystkich pralkach Freggia z linii Primo, łatwo i bez ryzyka podrażnienia, pralka zadba
o najwyższy poziom czystości odzieży dziecięcej, osób cierpiących na alergie, lub o skórze wrażliwiej. W temperaturze zaledwie 40°C, program antybakteryjny, bez stosowania specjalnych, często uczulających detergentów, jest w stanie wyeliminować do 99% szkodliwych bakterii, jednocześnie zapewniając najlepsze efekty prania, do tej pory osiągane tylko w najwyższych temperaturach.

 

Nowoczesne technologie dla domu

Urządzenia Freggia z linii Primo posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej – A+++. Oprócz tego zostały wyposażone w system Easy Logic, zapewniający dodatkowe oszczędności podczas codziennego prania – automatycznie dobiera on czas, intensywność i zużycie wody do ilości pranej odzieży. Pralka WISE126A ma także graficzny wyświetlacz wraz z panelem dotykowym, co umożlwia wygodniejsze i intuicyjne sterowanie. Zastosowano w niej także wiele udogodnień, takich jak opóźniony start pracy pralki czy wybór temperatury prania odrębnym przyciskiem.

 

Pralka bezpieczna dla domu

Urządzenie Freggia zostało wyposażone w szereg zabezpieczeń mających za zadanie dbać
o garderobę oraz uchronić dom lub mieszkanie przed nieplanowanymi wydatkami związanymi z awarią. Systemy, takie jak ochrona przed przegrzaniem czy zalaniem zapewniają bezstresową pracę urządzenia nawet podczas wyjścia na zakupy. W pralce znajduje się również system automatycznie wykrywający pojawienie się nieprzyjemnych zapachów, który zasugeruje użytkownikowi uruchomienie specjalnego programu czyszczącego i dezynfekującego.

 

Pralka FREGGIA WISE126A

  • Głębokośc 39 cm, 6 kg wsadu prania
  • 19 programów prania
  • Wyświetlacz graficzny z przyciskami dotykowymi
  • Wyprodukowano we Włoszech
  • Sugerowana cena brutto: 2619 zł

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

 

O marce FREGGIA

FREGGIA to marka urządzeń gospodarstwa domowego stworzona zgodnie z tradycjami włoskiego wzornictwa. Sprzęt można użytkować przez długie lata, bowiem powstaje w europejskich fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym doświadczeniem. O sile marki stanowi różnorodność gamy produktowej oraz niepowtarzalny design. Wiele produktów ma unikatowy charakter nie tylko w skali kraju, ale i Europy.
W swojej ofercie Freggia posiada najwyżej klasy urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące w unikalnych liniach wzorniczych, takich jak Classico (styl rustykalny), Moderno i Primo wyróżniające się nowoczesnym designem oraz Compatto, która jest przeznaczona dla małych przestrzeni. Pełen asortyment płyt gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych oraz mieszanych uzupełniają piekarniki elektryczne i gazowe, z wyjątkową funkcją termoobiegu gazowego, a także okapy, chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i zamrażarki oraz zmywarki. Bogatą ofertę urządzeń do zabudowy uzupełniają produkty wolnostojące, takie jak linia pralek o unikalnym wzornictwie i najwyższej klasie efektywności energetycznej, cała linia chłodziarek i zamrażarek, kuchenki gazowo-elektryczne, gazowe i ceramiczno-elektryczne, linia Professionale – kuchnie o szerokości 90 cm oraz chłodziarko-zamrażarki w stylu retro.

 

Kontakt:

Justyna Iżycka
biuro prasowe Freggia
mob: +48 570 201 850
mail: freggia@freggia.com