Pierwszy tydzień października upłynął pod znakiem najlepszego, międzynarodowego wzornictwa. Jednym z polskich akcentów na III edycji Targów Warsaw Home Expo było designerskie stoisko Marbet Style zaprojektowane przez Grynasz Studio. Marka przedstawiła uczestnikom wydarzenia dwie premierowe kolekcje.

Warsaw Home Expo to wydarzenie, które wyróżnia najlepszy design, inspirujący networking oraz wyjątkową atmosferę. Tegoroczną edycję targów odwiedziły tysiące miłośników wzornictwa. Na mapie Warsaw Home nie mogło zabraknąć przestrzeni Marbet Style. Marka, słynąca z nowoczesnych i eleganckich mebli tworzonych w oparciu o autorskie projekty, zachwyciła uczestników wydarzenia unikatową estetyką najnowszych kolekcji. Na stoisku zaprojektowanym przez Grynasz Studio dominowały granaty, szarości i róż. Stonowana kolorystyka, połączona z zielenią roślin, przyciągała wzrok i sprzyjała relaksacji.

Tomasz Augustyniak dla Marbet Style

Odwiedzający stoisko miłośnicy designu, projektanci i architekci, zapoznali się z premierowymi projektami, będącymi efektami współpracy marki z Tomaszem Augustyniakiem. Wśród nich znalazła się kolekcja SHARK, którą tworzą lekkie, sztaplowane i nawiązujące designem do natury krzesła oraz stoliki. To umiejętne połączenie klasyki i nowoczesnego, wyrazistego stylu. Dzięki swojej uniwersalności, doskonale sprawdzi się zarówno w kawiarniach, czy hotelowych lobby, jak i przestrzeniach domowych.

Design w wersji eko

Kolejną prezentowaną nowością, stworzoną przez Tomasza Augustyniaka była kolekcja designerskich paneli akustycznych ECLIPSE, wykonanych z recyklingowanego surowca PETfeld (powstałego z przetworzonych butelek PET). Zaprojektowane zostały tak, by poprzez obracanie je wokół własnej osi otrzymać za każdym razem inny efekt wizualny. Panele występują nie tylko w odcieniach szarości – mogą być tapicerowane kolorowym, melanżowym filcem. Nieszablonowej estetyce produktu towarzyszy funkcjonalność – efektywnie niweluje on wady akustyczne pomieszczeń oraz kształtuje ich akustykę. Sprawdzi się on zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i w domowym zaciszu.

Poza wyjątkowym stoiskiem, Marbet Style przygotował dla uczestników targów niespodziankę w postaci oryginalnych, stylowych toreb projektu Grynasz Studio, wykonanych z włókniny wykorzystywanej w produkcji paneli akustycznych marki.

Więcej inspiracji na: http://www.marbetstyle.eu/pl/