zięki Sukhi, nowej witrynie ecommerce, utalentowani twórcy rękodzieła z krajów rozwijających się tworzą ręcznie wykonywane chodniki i dywany tkane na zamówienie. Nie korzystamy z usług pośredników, więc klienci Sukhi korzystają z cen do 60% niższych w porównaniu do ofert sklepowych.

12373295_1012032752188861_508356704251843697_n (1)

Poniedziałek, 11 stycznia 2016, Polska –  dzień powstania Sukhi, internetowego centrum zakupów specjalizującego się w dywanach i chodnikach najwyższej jakości tkanych na zamówienie. Sukhi promuje świadomy styl życia w przystępnych cenach. Nasza koncepcja opiera się na bezpośredniej współpracy z twórcami rękodzieła. Oznacza to redukcję kosztów magazynowania produktów oraz prowadzenia punktów sprzedaży.

Każdy chodnik Sukhi jest wyjątkowy. Wszystkie chodniki zostały wykonane z naturalnych materiałów. Są owocami pracy rąk lokalnych artystów z Nepalu, Indii, Turcji, a także Maroka. Dzięki Sukhi osoby urządzające domy oraz projektanci mają możliwość wyboru preferowanego przez siebie rozmiaru, kształtu, wzoru i palety kolorystycznej. Efektem tej pracy jest najprawdziwszy dywan  – taki, który pasuje do specyficznego wnętrza i indywidualnego stylu danej osoby.

 

Unikatowe  rękodzieła artystów z całego świata

W kolekcjach Sukhi znajdziemy: wełniane i filcowe dywany z Indii, dywany Beni Ourain z Maroka, dywany z filcowych kulek z Nepalu oraz dywany patchwork z Turcji. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia, artyści z różnych zakątków świata rozpoczynają tworzenie pięknych ręcznie robionych dywanów. Ich dzieła są dostarczane klientom po zakończeniu pracy.

 

dywany-beni-qurain-z-maroko

 

Jak wyjaśnia Nasia Burnet, współzałożycielka Sukhi oraz projektantka tkanin, “Sukhi jest nepalskim imieniem żeńskim, które oznacza „szczęśliwa”. Nasze dywany przywracają uśmiech na twarze naszych klientów, naszych artystów oraz ich dzieci.”

 

  wełniane-i-filcowe-dywany-z-indii

Ręcznie robione dywany o 60% taniej

Sukhi pracuje bezpośrednio z twórcami. Dzięki temu nasza cena jest do 60% niższa od sklepowej. Pozwala to klientom Sukhi zaoszczędzić wspomniane sumy.

Wszystkie dywany są tworzone na zamówienie. Nie prowadzimy magazynów ani sklepów. Klienci mogą wybierać z dziesiątek kolorów, kształtów, wzorów i rozmiarów oraz mają możliwość podglądu swojego projektu w czasie rzeczywistym.

Klienci otrzymują wsparcie w zakresie doboru koloru i design w czasie tworzenia ich własnego, wyjątkowego dywanu. “Sukhi jest idealne dla osób zafascynowanych designem. Każda kombinacja koloru, rozmiaru i designu jest możliwa”, dodaje Nasia.

paleta barwna Sukhi

Biznes społeczny przynosi projektowaniu wnętrz korzyści

Marka Sukhi ma znaczenie społeczne. Sukhi gwarantuje twórcom rękodzieła w Nepalu, Indiach, Turcji i Maroku zarobki dwu- lub trzykrotnie wyższe od średnich pensji w regionie. Twórcy mogą zapewnić dzieciom edukację. Mają możliwość pracy z domu w komfortowych warunkach. Sukhi zapewnia, że artyści są traktowani sprawiedliwie. Jednocześnie jednak, zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Kliknij tutaj, by zobaczyć krótki film dokumentalny o roli Sukhi w życiu naszych twórców.

 

 O Sukhi

 

Ręcznie robione dywany bezpośrednio od ich twórców. W Nepalu Sukhi  znaczy szczęśliwy. Sukhi chce uszczęśliwiać innych: naszych twórców I ich rodziny, klientów oraz ich rodziny. Ludzie kupują dywany Sukhi, wiedząc, że otrzymają wspaniały ręcznie wykonany dywan i że kupują bezpośrednio od osoby, która go stworzyła. Sukhi przynosi szczęście i wyjątkowe dywany najwyższej jakości do domów na całym świecie.

 

Odwiedź  www.sukhi.pl, by dowiedzieć się więcej.

 

Kontakt: Zofia Bałdyga, Krajowy Menedżer Komunikacji marketingowej Polska/ promocja@sukhirugs.com

Zdjęcia wybranych produktów w wysokiej rozdzielczości można znaleźć tutaj.