Black Red White po raz kolejny zostaje laureatem prestiżowych konkursów branży wnętrzarskiej, zdobywając statuetki Diament Meblarstwa 2016 oraz Dobry Design 2016. Obie nagrody zostały przyznane kolekcji Possi.

Dobry Design 2016 dla Black Red White

10. odsłona konkursu „Diament Meblarstwa” zgromadziła blisko 60 firm i marek, które zgłosiły ponad 120 wyrobów w różnych kategoriach. Jury składające się z wybitnych ekspertów oraz pasjonatów designu wyłoniło najlepsze produkty. Kolekcja Possi zdobyła główną nagrodę w kategorii „Strefa young – meble” w klasie premium. Nagroda potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza.

Konkurs Dobry Design 2016 – organizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz serwis Dobrzemieszkaj.pl – jak co roku wyłonił najlepsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W tegorocznej, 5. już edycji konkursu zgłoszonych zostało aż 213 wyrobów. Produkty te były oceniane przez grono 130 architektów i projektantów wnętrz w 11 różnych kategoriach. Marka Black Red White została uhonorowana statuetką Dobry Design 2016 w kategorii „Przestrzeń dziecka” za ponadczasową kolekcję Possi.

Possi to nowoczesna i oryginalna kolekcja mebli modułowych zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Meble pozwalają na kreatywną zabawę w dobór form i kolorów, wpisując się w nowoczesny trend personalizacji produktu. Possi wychodzi poza schemat tradycyjnych mebli, ponieważ nie ma narzuconej z góry formy – ponad czterdzieści różnorodnych modułów i trzydzieści kolorów daje praktycznie nieograniczone możliwości projektowania.

System Possi ma już na swoim koncie nagrodę Złota Villa 2015 w kategorii „Najlepsze meble modułowe”, a także wyróżnienie w kategorii „Mebel mieszkaniowy” w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2015” za wyjątkowo prosty i minimalistyczny design.

Więcej informacji na temat firmy Black Red White oraz kolekcji Possi znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.