Brodzik BTL-M/SPACE, kabiny: PII/ALTIIa i PT/ALTIIa oraz wanna trapezowa WTL(P)/FREE otrzymały rekomendacje jury konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór to pierwsza w Polsce, przyznawana od 24 lat nagroda za design.

Konkurs Dobry Wzór to niezależny monitoring wzorniczy rynku. Są do niego zapraszani zarówno producenci, dystrybutorzy, usługodawcy jak i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.
Prawo do posługiwania się tytułem  „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2017” zyskały, aż cztery produkty marki SANPLAST. Doceniona przez ekspertów została nowa wanna trapezowa serii Free Line- WTL(P)/FREE. Jest to doskonała propozycja dla wielbicieli kąpieli i nowoczesnych wnętrz. Posiada ona więcej przestrzeni kąpielowej niż klasyczne kształty wanien, dlatego zapewni optymalne warunki kąpieli.  Wybór jury konkursu padł także na najnowszą propozycją pośród brodzików wykonanych z odlewu mineralnego czyli na brodziki trapezowe. Ich kształt oszczędza miejsce w łazience. Jest nie tylko wyjątkowy ale i bardzo nowoczesny. Idealnym dopełnieniem tych brodzików jest  trapezowy parawan PT/ALTIIa dostępny w serii Altus- kolejny produkt rekomendowany do konkursu. Jest to najbardziej rewolucyjne rozwiązanie pośród wszystkich konstrukcji typu Walk-In marki SANPLAST. Trapezowy brodzik z parawanem oszczędza miejsce w łazience i jest nie tylko wyjątkowy ale i bardzo nowoczesny. Połączenie tych dwóch produktów to doskonałe miejsce prysznicowe dla każdego użytkownika czystej przyjemności. Wśród nominowanych znalazła się kolejna konstrukcja Walk-In- PII/ALTIIa. Jest to naturalność w czystej postaci, pełna funkcjonalność i całkiem nowa jakość codziennego relaksu pod prysznicem. Przyścienne parawany PII/ALTIIa to nowa propozycja dla wszystkich, którzy poza prysznicową przyjemnością cenią sobie otwartą przestrzeń, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Rekomendacja ta jest dowodem na wysoką jakość i nietuzinkowy design nominowanych produktów SANPLAST SA. Zwycięzców w swoich kategoriach poznamy jesienią. „Rekomendacja dla czterech produktów marki SANPLAST jest prestiżowym wyróżnieniem. Stanowi ono potwierdzenie, iż Klient otrzymuje produkt, który jest dobrze zaprojektowany, innowacyjny i w pełni odpowiadający na Jego indywidualne potrzeby.” – komentuje Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.