Komfortowa i stylowa sofa stanowi obowiązkowy element wyposażenia każdego salonu. Mebel ten niezwykle ważną rolę pełni również w gabinetach, recepcjach oraz biurach, zarówno domowych, jak i firmowych. Chcąc sprostać wymaganiom odbiorców prywatnych oraz biznesowych, marka Rosanero wprowadziła do swojej oferty nową sofę nazwie MIA – wyjątkowe połączenie elegancji z wygodą.

Duża, wygodna sofa zwykle traktowana jest przez domowników jako centrum życia rodzinnego. To na niej można rozsiąść się przed telewizorem po ciężkim dniu w pracy, ugościć przyjaciół herbatą i domowym ciastem, albo położyć się pod ciepłym kocem i zatonąć w lekturze ulubionej powieści. W pomieszczeniach biurowych przeznaczenie sofy zgoła inne – znakomicie służy ona jako miejsce do rozmów klientami czy ustalania planów biznesowych ze wspólnikami. Odpowiednio dobrany model jest bowiem na tyle reprezentacyjny, by podjąć na nim nawet bardzo ważnych gości, a zarazem dużo mniej oficjalny niż wielki stół w sali konferencyjnej. Sofa MIA, nowa propozycja marki Rosanero, zaprojektowana została w taki sposób, by z równym powodzeniem sprawdzić się w domowych i firmowych wnętrzach. Największym atutem tego wyjątkowego mebla jest nowoczesna linia oraz wykonanie z doskonałą dbałością o szczegóły. Wygodne, miękkie siedzisko, szerokie podłokietniki i niskie oparcie zapewniają komfort użytkowania, a wykonane z litego drewna dębowego nogi dodają całości wyjątkowej lekkości i klasy. Dodatkową zaletą sofy MIA jest możliwość zamówienia jej w trzech różnych opcjach rozmiarowych (o długości 210, 240 lub 270 cm), dzięki czemu bez trudu można dopasować mebel do kubatury pomieszczenia.

Ponadczasowa elegancja i trwałość na lata

Sofa należy do tej grupy mebli, które zwykle są bardzo mocno i często eksploatowane. Musi być ona zatem wyjątkowo wytrzymała, a do tego nawet na przestrzeni lat nie stracić na wyglądzie ani na komforcie użytkowania. W przypadku nowej propozycji marki Rosanero gwarancję trwałości stanowią najwyższej klasy materiały oraz szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie realizacji zamówienia. Wszystkie egzemplarze sofy MIA przygotowywane są na specjalne zamówienie, a ich produkcja odbywa się w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Odbiorca ma możliwość perfekcyjnego dopasowania mebla do własnych wymagań, decydując o rozmiarze sofy, kolorze i rodzaju tkaniny obiciowej, a także typie wypełnienia. Jeżeli chodzi o tę ostatnią kwestię to do wyboru jest standardowa wysokoelastyczna pianka poliuretanowa, naturalne pierze lub materiał hipoalergiczny. Na koniec warto dodać, że osoby zainteresowane sofą MIA marki Rosanero mają możliwość zapoznać się z rodzajami tkanin obiciowych przed złożeniem ostatecznego zamówienia – producent oferuje bezpłatną wysyłkę próbek.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl  oraz www.andersmeble.pl.