Wiosna nas w tym roku nie rozpieszczała i nie śpieszyła się z nadejściem, ale wreszcie jest! Cieplejsze dni skłaniają do porządkowania i segregowania. Oczywiście nie chodzi tu o rutynowe odkurzanie, omiatanie kątów czy codzienne „ogarnięcie domu”, ale o gruntowne sprzątanie.

Z badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia w zeszłym roku, co piąty Polak lubi sprzątać! Zakasujemy więc rękawy i zaczynamy naszą coroczną batalię o większy ład. Po wymieceniu wszystkich kątów, umyciu okien, wyfroterowaniu podłóg nasze siły są już znacznie nadwyrężone. Wtedy, przy kolejnym etapie walki, w tym wypadku o zmniejszenie ilości zalegających w mieszkaniu rzeczy, przyda nam się pomoc.

Pojemniki plastikowe to wypróbowany sposób na zapanowanie nad rozgardiaszem w każdej części mieszkania. Do wyboru mamy wiele opcji, jednak warto wybrać takie, które nie tylko będą funkcjonalne, ale dodatkowo pełnić będą rolę dekoracyjną. Tu doskonałym rozwiązaniem są pojemniki MyBox marki Leitz. MyBox charakteryzuje świeży, prosty styl oraz zgrabna, modułowa konstrukcja. Są dostępne w kilku rozmiarach, przy czym dwa mniejsze mieszczą się idealnie w jednym dużym pudełku. Posiadają pokrywki zabezpieczające rzeczy przed kurzem. Dodatkowo dostępne są wkładki, dzięki którym nawet w pudełkach wszystko jest schludnie poukładane i uporządkowane. Wkładki pozostawiają miejsce na dnie skrzynek na dodatkowe przedmioty i mieszczą się pod pokrywami. Mogą być umieszczane w pudełkach lub używane oddzielne.

 

 

MyBox za sprawą swoich zróżnicowanych rozmiarów, kształtów, możliwości modułowego dopasowania, doskonale spełniają swoje zadanie zarówno w biurze, kuchni, łazience, sypialni, czy pokoju dziecinnym, skrywając w sobie wszystko co nie powinno znajdować się na wierzchu a, co chcemy mieć „pod ręką”. Dzięki nim w prosty i szybki sposób uporamy się z nieporządkiem na naszych półkach i regałach – świetnie sprawdzą się w roli skrytek na różne mniejsze i większe drobiazgi. Pojemniki pasują do każdego wnętrza nowoczesnego czy tradycyjnego, doskonale komponują się w stylu skandynawskim, country czy innym.

Szczegóły i opisy na  http://www.leitz.com/pl-pl/inspiracje/mybox/

Więcej informacji:
Anna Dylińska, anna.dylinska@inmedia.net.pl