Aranżacja wnętrza oznacza nie tylko poszukiwanie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, ale też sposobów na wyrażenie własnego stylu. Jeżeli więc potrzebujemy inspiracji to warto wejść na stronę producenta, który oferuje program do wizualizacji oraz ciekawy zestaw zdjęć aranżacyjnych. W przypadku grzejników nie ma z tym problemu. Aby zobaczyć wybrany model w dowolnym kolorze oraz we własnym wnętrzu wystarczy odwiedzić stronę Purmo w nowej odsłonie.

Grzejniki płytowe i kolumnowe, konwektorowe i kanałowe, pionowe i poziome, o finezyjnych kształtach i ascetycznym designie. W szerokiej gamie modeli Purmo z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I chociaż wybór właściwego grzejnika do najłatwiejszych zadań nie należy to dzięki www.purmo.pl może być o wiele szybszy, niż się wydaje.

Wysmakowana szata graficzna strony rozbudza artystyczny zmysł i zaostrza apetyt na designerskie eksperymenty. Z rozlicznych fotografii przedstawiających przykładowe aranżacje z wykorzystaniem grzejników Purmo można czerpać inspirację pełnymi garściami. Marka podpowiada jaki model wybrać do pomieszczeń w stylu: nowoczesnym, retro, klasycznym i współczesnym. Pomocne są także wizualizacje salonu, kuchni, sypialni i łazienki ze wskazaniem optymalnych miejsc do instalacji źródła ciepła.

Kiedy decyzja odnośnie grzejnika już zapadnie to w łatwy sposób można sprawdzić jak dany model prezentuje się w określonym kolorze. Wystarczy wejść na podstronię ‘’Pomaluj swój świat” i przetestować dostępne barwy. Odważna czerwień, relaksujący turkus, ciepły pomarańcz czy nostalgiczny błękit… do wyboru mamy ponad 200 wariantów z bogatej palety kolorów RAL. Mozaika barw z pewnością uruchomi naszą wyobraźnię i zaostrzy apetyt na designerskie eksperymenty.

To jednak nie koniec udogodnień. Na stronie internetowej Purmo dostępna jest bezpłatna aplikacja na smartfony z systemami iOS lub Android – Purmo Smart Box. Dzięki niej w ekspresowym tempie możemy uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów marki, zlokalizować najbliższego dystrybutora, a także łatwo wykonać obliczenia niezbędne do odpowiedniego doboru grzejnika. Przede wszystkim jednak Smart Box wyposażony został w funkcję wizualizacji grzejnika bezpośrednio na ścianie naszego pomieszczenia.

Szukając grzejnika idealnie komponującego się z wymarzonym wnętrzem warto odwiedzić www.purmo.pl. Przejrzysta, dobrze skonstruowana nawigacja oraz możliwość wizualizacji produktów pomagają dopasować odpowiedni model do stylu każdego mieszkania.