Firma Kronopol wprowadziła na rynek nową generację paneli podłogowych Kronopol Platinium Flooring. Odwzorowanie piękna natury, nowoczesność i bogata oferta kolorystyczna – to najważniejsze cechy marki Platinium. Nowa linia to 11 kolekcji, które pozwalają na stworzenie wnętrza dopasowanego do indywidualnych wymagań i stylu życia.

Nowa linia podłóg Platinium skierowana jest do osób, które poprzez aranżację swojego M chcą nadać mu osobisty charakter i wyrazić siebie. Umożliwia ona zaprojektowanie mieszkania tak, aby oddawało osobowość i styl. – W odświeżonym wydaniu Platinium znalazło się 11 kolekcji, a ich szeroki przekrój wzorów oraz kolorów daje możliwość stworzenia różnych wnętrz – mówi Aleksander Czaplicki, Menedżer Produktu w firmie Kronopol. – Jednak tym, co wyróżnia podłogi Platinium jest synchroniczna struktura, która nadaje głębię i naturalność. Uzyskanie takiego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu rysunku dęba wiązu i orzecha – dodaje.

Nowa odsłona

Linia Platinium została rozszerzona o nowe kolekcje pełne inspirujących wzorów i kolorów. Wśród nich można znaleźć podłogi pozwalające na stworzenie spokojnej i wyważonej przestrzeni oraz odważne dekory, które sprawią, że stanie się ona bardziej dynamiczna. Odświeżona marka Platinium to również podłogi w nowoczesnym wydaniu, idealne dla wnętrz inspirowanych stylem skandynawskim i minimalistycznym, a także podłogi wiernie odwzorowujące naturalne piękno drewna, jego fakturę i strukturę. Warto podkreślić, że podłogi Platinium odznaczają się wysoką trwałością oraz zapewniają komfort przy układaniu ich nawet na dużych powierzchniach.

Platinium, kolekcja Excellence                                image005

Platinium, kolekcja Excellence                                                         Platinium, kolekcja Marine

Źródło: Kronopol

Odświeżona linia Platinium jest wynikiem bardzo twórczego procesu oraz przeprowadzonych przez nas licznych prób. W kolekcji dominują wzory szlachetne. Dlatego tworząc je skupiliśmy się na drewnie naturalnym – mówi Aleksander Czaplicki, Menedżer Produktu w firmie Kronopol. – Podłogi Platinium to panele nowej generacji, które mają zaspokoić potrzeby naszych klientów, związane z walorami estetycznymi, ale również te związane z ich jakością, tak aby nasze podłogi służyły im przez wiele lat – dodaje.

Dynamicznie, z charakterem, czy subtelnie?

Linia Platinium to wszechstronność i innowacyjność. Dlatego każdy w niej znajdzie coś dla siebie. Dla zwolenników nietypowych i nowoczesnych rozwiązań przygotowano kolekcję Venus, dzięki której możliwe jest uzyskanie trójwymiarowego efektu, będącego oryginalnym i stylowym dopełnieniem wnętrza. Dla osób dynamicznych, które chcą oddać w mieszkaniu swój żywiołowy charakter stworzono kolekcję Mars, inspirowaną siłami natury. Dla koneserów powstała kolekcja o wyjątkowym charakterze Route des Vins, inspirowana historią produkcji wina, dojrzewającego w drewnianych beczkach. Dla osób, które poszukują podłóg nadających pomieszczeniu szyku i elegancji przygotowano kolekcję Exclusive. W odmienionej linii Platinium znajdzie się również coś dla tych, którzy nie boją się wypłynąć na szerokie wody wnętrzarskich aranżacji. Wiatr w żagle chwycą oni z nową kolekcją Marine.

image008                                       image009

Platinium, kolekcja Venus                                                            Platinium, kolekcja Mars

Źródło: Kronopol

Piękno to nie wszystko

Linia Platinium charakteryzuje się szerokimi możliwościami aranżacyjnymi oraz możliwościami związanymi z ich zastosowaniem. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie podłogi zachowują swój wygląd przez wiele lat. Trwałość zapewnia im również wysoka klasa użyteczności AC5, dzięki której kolekcje takie jak King Size, Route des Vins czy Massivum z powodzeniem można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych.

Kronopol w odmienionej linii Platinium postawił nie tylko na walory estetyczne i użyteczność, ale również kwestie związane z ochroną środowiska.

Podłogi Platinium w swoich mieszkaniach mogą zastosować osoby, które posiadają wodne ogrzewanie podłogowe.