Ostatnie tygodnie lata to czas, kiedy w sklepach nie ma jeszcze zaskoczonych zmianą pory roku tłumów Polaków. Jeżeli kończymy prace remontowe i jesteśmy już na etapie wyposażenia czy wystroju wnętrz to warto na spokojnie zaopatrzyć się w odpowiedni grzejnik elektryczny do łazienki.

Athena S i zdj. archiwum PurmoAthena E to grzejniki, które zawdzięczają swoją nazwę jednemu z najbardziej turystycznych miejsc na świecie, jakim jest stolica Grecji. Oba grzejniki wyróżniają się ciekawą geometrią kształtów, która przypomina zakola rzeki spływającej do morza czy też zatoki u wybrzeży wysp. Wielu użytkowników docenia możliwość ich montażu w dowolnej orientacji góra-dół, a wersje z bezpośrednim podłączeniem do sieci elektrycznej zapewniają zachowanie ich oryginalnego stylu. Wersje z przewodem oraz wtyczką, które są wyposażone w łatwy w obsłudze przełącznik włącz/wyłącz, umożliwiają szybkie podłączenie do zasilania.

zdj. archiwum Purmo

Płynne krzywizny elektrycznych suszarek oraz nowoczesne, geometryczne kształty to nie tylko zamysł wizualny, ale też funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia ekonomiczne i praktyczne zagospodarowanie każdej łazienki. Wielość kolektorów oraz ich charakterystyczne zakola sprawiają, że na grzejnikach można umieścić kilka ręczników, a także szybko wysuszyć odzież. Grzejniki Athena S i Athena E nieznacznie różnią się od siebie wielkością i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub chromowej. W użytkowaniu bezgłośne, a ich maksymalna temperatura zewnętrzna to 60 stopni Celsjusza. Suszarki zostały wykonane z najwyższej jakości szwedzkiej stali.

zdj. archiwum PurmoPodążając dalej tropem greckim znajdujemy wśród propozycji grzejników elektrycznych Purmo – model Nila. Tym razem nie jest to nazwa wyspy lecz słowo greckie, które oznacza „rzekę”. Nic więc dziwnego, że kształt tej suszarki przypomina subtelnie zamknięty akwen portu zwężający się ku dołowi. Nila przedzielona jest trzema poprzeczkami, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Została wyposażona w dwubiegunowy, podświetlany przełącznik zasilania z możliwością zamaskowania elementów montażu. Podobne jak dwa poprzednie modele można ją przyłączyć do instalacji elektrycznej lub zastosować wtyczkę. Dostępna jest również w dwóch kolorach: biały i chrom oraz zachowuje najwyższe standardy jakości, komfortu i bezpieczeństwa w użytkowaniu, podobnie jak Athena S i Athena E.

Warto zachować w pamięci wspomnienia z wakacji, ale też dobrze w praktyce zadbać o komfort kolejnych miesięcy w klimacie, który upałami charakteryzuje się przez krótki czas w roku. Wystarczy zapoznać się z linią grzejników elektrycznych do łazienki Purmo, wybrać model i w łatwy sposób zatrzymać wakacyjne ciepło w swoim domu.

Poznaj nas bliżej: www.purmo.pl

BLOG: www.purmosfera.pl