Szwedzki multimarket JULA dla wszystkich swoich Klientów przygotował akcję „Raty 0%” bez dodatkowych kosztów.

Od 9 października do 2 grudnia 2015 r. we wszystkich 12 sklepach sieci JULA na terenie Polski będzie można dokonać zakupów korzystając z oferty rat 0%. Jesień to czas kiedy Klienci chętnie kupują produkty związane z ogrzewaniem lub dogrzewaniem swoich mieszkań czy domów, a także decydują się na większe zakupy z asortymentu artykułów oświetleniowych. Staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom, w związku z tym nie tylko przygotowaliśmy akcję promocyjną na w/w artykuły, ale także proponujemy im możliwość kupna w opcji rat 0% przez prawie 2 miesiące – mówi Tomasz Wienke Country Manager Jula.

Wszyscy, którzy w Jula znajdą dla siebie lub swoich bliskich wymarzone produkty, będą mogli rozłożyć ich zakup na nieoprocentowane raty. Raty udzielane będą we współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A.
na zakupy obejmujące cały asortyment sieci, przy zakupach powyżej 100 zł.

W rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z 12.05.2011 r. Dla kredytu na zakup towarów i usług w wysokości 1400 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 10 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 10 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 0% (stopa stała), prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 0 zł, opłata za ochronę ubezpieczeniową w kwocie 0 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0 %, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1400 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł (z czego odsetki wynoszą 0 zł) a kwota raty miesięcznej wynosi 140 zł.

Regulamin oferty „Kredyt 0% na 10 rat” znajduje się w multimarketach JULA oraz na stronie www.jula.pl. Jula Poland sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartej umowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. i jest upoważniona do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

***

Jula – szwedzka sieć multimarketów posiada w Polsce obecnie 12 sklepów w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej, Szczecinie oraz Kielcach. W sklepie Klienci znajdą bardzo zróżnicowany asortyment; narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD a także akcesoria motoryzacyjne. Oferta multimarketu podzielona została na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV.