Seria Altus została przeznaczona dla osób lubiących otaczać się luksusem. To produkty o delikatnej rzeźbie. Wyrazista i geometryczna stylistyka serii to odzwierciedlenie aktualnego trendu we wnętrzarstwie.

Altus to zbiór narożnych kabin prysznicowych, drzwi wnękowych oraz wanien. Produkty te stanowią najlepsze rozwiązanie dla salonu kąpielowego. Ich ponadstandardowe wymiary idealnie wpisują się w architekturę dużego wnętrza, gwarantując użytkownikom maksymalny komfort kąpieli. Każdy detal wieńczący serię, zaprojektowany tu został z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie.

Kabiny oraz drzwi przesuwne serii Altus zbudowane są z wytrzymałego, bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8mm, standardowo pokrytego modyfikacją powierzchni Glass Protect. Poprzez możliwość skrócenia bieżni, produkty posiadają unikalną możliwość dodatkowej regulacji szerokości w zakresie aż do 10 cm. Zastosowanie rolek o zwiększonej średnicy i wytrzymałości zapewnia tym produktom bezgłośne otwieranie. Kabiny te, na indywidualne życzenie klienta można dowolnie modyfikować poprzez zmianę wysokości i szerokości. Stwarza to szerokie pole do aranżacji wnętrza.

Kabiny narożne z drzwiami przesuwnymi KND2/ALT w cenie od 3816 zł brutto.

Drzwi przesuwne dostępne są w cenie od 2719 zł brutto.

Przy projektowaniu serii Altus, projektanci wzięli pod uwagę wszystkie potrzeby użytkowników salonów kąpielowych. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Wszystko zostało zaprojektowanie i pieczołowicie wykonane z myślą o zachowaniu najwyższej wygody i bezpieczeństwie użytkowania. Widać to w formie wanien tej serii. Przestrzenne misy wanien o klasycznej, nowoczesnej linii, wykonane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego idealnie prezentują się w przestronnych salonach i pokojach kąpielowych, gdzie pozwalają stworzyć optymalny komfort kąpieli nawet we dwoje. Właściciele salonów kąpielowych mają szerokie pole do wyboru. W ofercie serii znajdziemy bowiem propozycję wanien owalnych, okrągłych, prostokątnych, a także narożnych. Każda w wielu wariantach wyposażenia.

Prostokątny model wanny Altus WP-ALT/EX (bez dodatkowego wyposażenia) dostępny jest już od 2210 zł brutto.

Okrągła WO-ALT/EX 170×170 (bez dodatkowego wyposażenia) dostępna jest w cenie od 5382 zł brutto.

Model owalny WOW-ALT/EX 100×90 (bez dodatkowego wyposażenia) z delikatnym pochyleniem powierzchni oparcia pleców w kształcie łagodnej elipsy dającej poczucie pełnego dostępny jest w cenie od 3 517 zł brutto.

Symetryczna WS-ALT/EX z półką posiadającą doskonale wyprofilowane siedzisko, stwarzającą idealne miejsce na odpoczynek podczas kąpieli. (W zależności od wymiaru, standardowo wyposażona jest w jeden lub dwa zagłówki żelowe). Dostępna jest już od 2879 zł.

Salon kąpielowy to wyjątkowe miejsce, w którym możemy się wyciszyć, odprężyć i oddać się relaksowi. Temu mają służyć produkty linii Altus. Bez względu na wybór, ich design nie pozwala przejść obok bez docenienia ich wartości. Altus bowiem wykracza poza standardowe wykorzystanie przedmiotów użytkowych. W tym miejscu odgrywają one istotną rolę, z pewnością więc zasługują na miano eksperta w dziedzinie kąpieli.