19 maja w Kazachstanie rozpocznie się 17 Międzynarodowa Wystawa AstanaBuild 2015. To okazja
dla polskich firm budowlanych, które dzięki temu wydarzeniu mogą zdobyć nowych partnerów biznesowych.

AstanaBuild to targi na których swoje produkty i usługi prezentują przedsiębiorstwa z branży budowlanej. W tym roku na wystawie będą obecne także firmy, zajmujące się wykończeniem wnętrz, ogrzewaniem, wentylacją i architekturą. Swoją ofertę przedstawią producenci okien, drzwi i fasad. Będzie można poznać przedsiębiorstwa, które specjalizują się w budownictwie drogowym oraz produkcji chemii budowlanej i materiałów konstrukcyjnych.

Jakie korzyści z udziału w AstanaBuild mogą odnieść polskie firmy? Przede wszystkim mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe i pozyskać kontrahentów z innych krajów. Zdobędą także wiedzę o rozwijającym się rynku kazachskim, poznają nowe trendy i rozwiązania w budownictwie. AstanaBuild to także prestiż, ponieważ targi te są organizowanie od wielu lat przez doświadczony zespół.

W zeszłym roku powierzchnia, na której prezentowały się przedsiębiorstwa, wyniosła prawie 4200 metrów kwadratowych. Uczestniczyło w niej 187 firm z 19 krajów. Wystawę odwiedziło około 4 tys. ekspertów budownictwa. W tym roku organizatorzy przewidują jeszcze większe zainteresowanie wystawą.

Wystawa AstanaBuild 2015 odbędzie się w kompleksie wystawienniczym KROME. Polskie firmy mogą wziąć
udział w tym międzynarodowym i prestiżowym wydarzeniu. Więcej informacji na temat udziału w AstanaBuild 2015 można uzyskać w Business Promotion EXPO:

Business Promotion EXPO Sp. z o.o. 

tel.:   +48   22   101 29 00
fax:   +48   22   101 29 01

office@bpexpo.pl

www.bpexpo.pl