Firma WIŚNIOWSKI z pomocą dystrybutorów przygotowała atrakcyjną promocję na panele kratowe Vega B-Ligt II, pozwalając klientom na zakup wysokiej jakości ogrodzenia z paneli kratowych w niższej cenie! Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji do wszystkich punktów handlowych na terenie całej Polski.

Panele kratowe Vega B-Ligt II to nowość tego sezonu. Są idealną alternatywą dla popularnych ogrodzeń z siatki plecionej. Stanowią sztywną konstrukcję o zwiększonej trwałości. A trwałość jest tym, co powinno wyróżniać najlepsze ogrodzenia, spełniające funkcję ochronną zabudowań i przestrzeni wszelkiego typu.

Panele kratowe dostępne są w wygodnych modułach, dzięki czemu są  bardzo łatwe i wygodne w montażu. Moduły wykonane z prętów stalowych zgrzewanych ogniowo, mają wymiary 2500x1530mm. Są zabezpieczane przed korozją metodą ocynkowania ogniowego lub ocynkiem i malowaniem proszkowym. Klient sam decyduje, czy wybierze ocynk, czy wersję z dodatkową powłoką poliestrową w kolorze zielonym lub popielatym. Producent daje 10 lat gwarancji na ochronę antykorozyjną. W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria i rodzaje słupów, którą pasują do
Vega B-Light II.

Ogrodzenie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców posesji, ale często jest również jej wizytówką, dlatego warto zainwestować w solidny produkt. Ogrodzenie wykonane z paneli kratowych marki WIŚŃIOWSKI można nabyć w promocyjnej cenie w punktach handlowych na terenie całego kraju.

veba_b_light_II_slup_gamma2b_wisniowski