Leitz_kolekcja Wow_aranz_małyPoczątek października to czas, kiedy nawet studenci – szczęśliwi posiadacze najdłuższych wakacji w kraju – muszą w końcu wrócić do rzeczywistości. Nie musi ona jednak być szara! Dzięki kolorowym i praktycznym akcesoriom z kolekcji Leitz WOW nowy rok akademicki będzie wyjątkowo barwny.

 

Dobra organizacja to połowa studenckiego sukcesu. Poniżej prezentujemy listę produktów, które ułatwią naukę, w tym m.in. sporządzanie i przechowywanie notatek. Student wyposażony choćby w niektóre z nich nie będzie tracił cennego czasu na poszukiwania zagubionych kartek, a kącik do nauki zaaranżowany w ulubionym kolorze umili czas przygotowań do kolokwiów i sesji.

NA ZAJĘCIA:

  • Zeszyt A4
zeszyt Leitz WOW
zeszyt Leitz WOW

To podstawa wyposażenia studenckiej teczki. Dlatego warto zwrócić uwagę na detale. Zeszyt Leitz WOW wyróżnia niezwykle trwała i elastyczna okładka z polipropylenu (PP)., linijka mogąca służyć także jako zakładka. Oprawa w spiralę ułatwia przewracanie stron oraz zwiększa wytrzymałość zeszytu. 80 kartek papieru z certyfikatem FSC® o gramaturze 80 gsm

Rekomendowana cena producenta: 27,90 PLN.

  • Teczka z gumką
Teczka z gumką Leitz WOW
Teczka z gumką Leitz WOW

Teczka z gumką ułatwi przechowywanie notatek. Błyszcząca, miła w dotyku laminowana powierzchnia zapewnia wysokiej jakości wygląd. Mieści 250 kartek A4.

Rekomendowana cena producenta 7,15 PLN

 

W DOMU/AKADEMIKU:

  • Segregator
Segregator Leitz WOW
Segregator Leitz WOW

Segregator to podstawa przechowywania notatek w domu, dzięki której nie będziemy ich gorączkowo poszukiwać tuż przed sesją. Opatentowany, unikalny mechanizm segregatora Leitz 180° WOW umożliwia o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów Szerokość grzbietu 80 mm, mieści 600 kartek A4. Dostępne również inne rozmiary.

Rekomendowana cena producenta 18 PLN.

  • Pudełka do przechowywania
Pudełka do przechowywania Leitz WOW
Pudełka Click&Store Leitz WOW

Doskonały sposób utrzymanie porządku. Praktyczne pudełka, które pomieszczą wszystkie nasze drobiazgi – przybory do pisania, karteczki do zaznaczania, indeks, ładowarkę do telefonu i wiele innych rzeczy. Po zakończonej nauce chowamy je do pudełka, zamykamy i.. zapominamy o bałaganie.

Dostępne różne rozmiary (również na CD i DVD).

Rekomendowana cena producenta od 28 PLN

  • Półka na dokumenty
Pólka na dokumenty Leitz WOW
Pólka na dokumenty Leitz WOW

Doskonałe rozwiązanie do domu czy akademika. Przyciągająca wzrok, najwyższej jakości półka na dokumenty w kilku modnych, intensywnych barwach do wyboru. Wyższe ścianki boczne gwarantują większą od przeciętnej pojemność. Można układać jedną na drugiej.

Rekomendowana cena producenta 21,70 PLN.

  • Pojemnik z szufladami

Idealna do akademika. 2 duże szuflady do przechowywania kabli, magazynów, a nawet do przyborów kuchennych i 2 małe szuflady do

Pojemniki z szufladami Leitz WOW
Pojemniki z szufladami Leitz WOW

przechowywania dokumentów i przyborów biurowych. Łatwo wysuwane szuflady z blokadą zabezpieczającą przed całkowitym wysunięciem. W zestawie z białym markerem, przezroczystymi etykietami, które ułatwiają wyszukiwanie zawartości szuflad oraz przezroczystym organizerem dla wygodnego przechowywania małych przedmiotów, np. długopisów, spinaczy itp.

Rekomendowana cena producenta ok. 300 PLN.

  • Zestaw zszywacz i dziurkacz metalowy mini
Zszywacz i dziurkacz Leitz WOW
Zszywacz i dziurkacz Leitz WOW

Praktyczny zestaw: zszywacz i dziurkacz w wersji mini. Kompaktowy rozmiar umożliwia oszczędność miejsca oraz zabieranie go ze sobą (np. na zajęcia). W komplecie opakowanie zszywek.

Rekomendowana cena producenta: 65, 99 PLN

 

  • Obrotowa podstawka pod iPad/tablet
Obrotowa podstawka pod Ipad/tablet Leitz
Obrotowa podstawka pod Ipad/tablet Leitz

Podstawka na biurko. Doskonały pomocnik przy wspólnej nauce. Obraca się o 360°, umożliwiając prezentowanie i wymianę informacji na ekranie. Zapewnia idealny kąt widzenia do pisania (kąt 15°) lub czytania (kąt 62°). Utrzymuje tablet w pozycji pionowej lub poziomej. Posiada wewnętrzny schowek na klucze, monety i inne drobiazgi.

Rekomendowana cena producenta ok. 70 PLN.

 

Informacje o wszystkich produktach oraz linki do sklepów on-line: http://www.leitz.com/pl-PL/Inspiracje/WOW/