Czekolada, ser, zegarki to najbardziej charakterystyczne symbole Szwajcarii, podobnie jak alpejskie szczyty i krystaliczne górskie potoki. Szacunek dla wody, najcenniejszego zasobu naturalnego naszej planety jest stałym punktem odniesienia dla szwajcarskiej marki KWC – producenta baterii kuchennych z ponad 140-letnią tradycją. Ponadczasowe wzornictwo, szwajcarska precyzja wykonania i wyjątkowa funkcjonalność baterii idealnie sprawdza się w nowoczesnych kuchniach na każdej szerokości geograficznej.

 Referencyjne w swojej gamie produktów modele: KWC AVA, KWC ONO TOUCH LIGHT PRO i KWC ZOE to baterie, które wyznaczają nowe standardy, pomagają w wykonywaniu prac kuchennych, sprawiają, że zmywanie naczyń, przygotowywanie posiłków i gotowanie stają się przyjemne, znacznie łatwiejsze i pozwala na oszczędne gospodarowanie wodą.

KWC AVA – po prostu bezkompromisowa

Linia baterii KWC AVA z wyciąganą wylewką łączy gustowny styl z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie rzetelnej szwajcarskiej jakości i zaawansowanej technologii. Jest synonimem praktyczności i wysublimowanego wzornictwa. Stylowa i niewielka bateria, o smukłej konstrukcji, a przy tym z niezwykle solidną i idealnie pasującą do dłoni dźwignią sterującą sprawia, że jej ruchy są naturalne i lekkie. Modele KWC AVA są wykonane z mosiądzu w wykończeniu chromowanym, doskonale dopracowane na krawędziach i łączach, co gwarantuje ich wytrzymałość i długoletnią, bezawaryjną pracę. Perlator z elastycznym sitkiem JETCLEAN ogranicza osadzanie się kamienia blokującego przepływ wody. KWC AVA jest przyjazna dla środowiska – pozwala ograniczyć zużycie wody.

KWC ONO TOUCH LIGHT PRO – absolutnie profesjonalna

Sterowana elektronicznie, z trzema predefiniowanymi ustawieniami temperatury i przepływu wody jest przełomowym odkryciem. Może być montowana w dowolnym miejscu, w zależności od preferencji estetycznych i ergonomicznych. Oprócz zapierającego dech w piersiach designu, linia oferuje szeroką gamę modeli z ruchomą wylewką lub z opatentowaną, pół-profesjonalną wersją highflex®. Uniwersalna funkcjonalność baterii spełnia zróżnicowane potrzeby domowników, a stal szlachetna i szwajcarska precyzja wykonania gwarantują jej doskonały wygląd i niezawodność przez długie lata.

KWC ZOE – ikona stylu

Zachwyca formą i sposobem wykończenia każdego elementu. Płynne, dynamiczne kształty o unikalnych formalnych i funkcjonalnych detalach, ergonomiczność, poręczność, wyciągana wylewka, automatyczne wyłączanie to zdefiniowanie nowej generacji i nowy wymiar w świecie baterii kuchennych. KWC ZOE jest kwintesencją innowacyjnej technologii, funkcjonalności i aktualnych trendów w nowoczesnej architekturze i aranżacji wnętrz. Awangardowa bateria bez wątpienia należy do klasy premium. Moduł sterujący strumieniem wody oraz podświetlana wylewka LUMINAQUA® LED w modelach KWC ZOE TOUCH LIGHT PRO, sprawiają, że jest ona niezwykle charakterystyczna i wytworna.

KWC oferuje szeroki wachlarz zróżnicowanych modeli baterii kuchennych w celu zaspokojenia osobistych potrzeb użytkowników. Najbardziej charakterystyczne elementy innowacyjnych baterii KWC:

  • Dźwignia z wyciąganą wylewką: w wybranych modelach wylewkę można obracać o 160° lub 360°;
  • Dźwignia ze zraszaczem: na miarę profesjonalnej – standardowa bateria –  w indywidualnych kuchniach do wstępnego płukania;
  • Opatentowana technologia hightflex®: giętki wąż, który daje się łatwo wyginać we wszystkich kierunkach, a w stanie spoczynku pozostaje stabilny i powraca do oryginalnego kształtu;
  • Elektroniczne sterowanie Touch Light PRO TIPCONTROL: predefiniowane ustawienia temperatury i przepływu wody są sterowane za pomocą elektronicznego urządzenia operacyjnego. Alternatywnie, bateria może być sterowana przy użyciu technologii sensorowej;
  • Dozownik do mydła: idealny dodatek do dowolnego zlewozmywaka;
  • Technologia JEATCLEAN: elastyczne sitko w bateriach z funkcją prysznica, które zapobiega osadzaniu się drobinek wapnia blokujących przepływ wody. Jest łatwe w czyszczeniu i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi;
  • Bezpieczeństwo: hermetyczna izolacja utrzymuje temperaturę wyciąganej lub ruchomej wylewki na odpowiednim poziomie, zapewniając niezawodną ochronę przed oparzeniami.

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl