Firma Black Red White została nagrodzona w konkursie „Meble Plus – Produkt 2015” za przełomową kolekcję Possi oraz zdobyła trzy wyróżnienia w Rankingu „Salon Roku 2014” organizowanym przez miesięcznik branżowy „Meble Plus”.

Meble Plus Produkt Roku wyróżnienie 2015

W konkursie „Meble Plus – Produkt 2015” wyróżniona została przełomowa kolekcja Possi w kategorii Mebel Mieszkaniowy. Unikatowe meble Black Red White to rewolucja na polskim rynku. Zapewniają możliwość samodzielnego projektowania oraz dobierania kolorów, pozwalając na indywidualną aranżację wnętrz. Z powodzeniem można je dopasować do każdego mieszkania. Nowoczesne meble zostały nagrodzone za nieograniczone możliwości wyboru i swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza.

Sklepy Black Red White zostały również docenione za profesjonalizm, zajmując wysokie pozycje w rankingu na salon minionego roku. Punkt w Bydgoszczy uzyskał największą liczbę głosów, co pozwoliło mu zająć zwycięskie pierwsze miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Salony w Kędzierzynie-Koźlu (województwo opolskie) oraz w Będzinie (województwo śląskie) uplasowały się na trzecim miejscu.

Meble Plus Salon Roku 2014

„Meble Plus – Produkt 2015” oraz „Salon Roku 2014” to prestiżowe konkursy organizowane przez miesięcznik „Meble Plus”. Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2015” jest wyłonienie najlepszych produktów meblarskich w 17 kategoriach. Z kolei „Salon Roku 2014” to ranking salonów meblarskich w Polsce, który ma na celu wyróżnienie najlepszych sklepów meblowych w danym województwie. Do rankingu zgłoszonych zostało blisko 120 placówek handlowych z całej Polski. Udział w głosowaniach był otwarty, więc każdy mógł wskazać własnych faworytów.

Więcej szczegółów na temat Black Red White oraz otrzymanych nagród znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.