Mieszkańcy Oleśnicy, Działdowa i Tarnowskich Gór od marca bieżącego roku mogą cieszyć się odnowionymi ekspozycjami mebli i dodatków Black Red White, natomiast w Nowym Sączu powstał kolejny profesjonalnie przygotowany punkt sprzedaży. Na odświeżonych ekspozycjach znaleźć można wiele inspirujących pomysłów i praktycznych rozwiązań pomocnych przy urządzeniu wymarzonego wnętrza mieszkania czy domu.

Przestronne ekspozycje oferty Black Red White, z myślą o wygodzie i komforcie Klientów, podzielono na kilka funkcjonalnych stref, które ułatwiają znalezienie właściwego asortymentu. W salonach zaaranżowano wiele przykładowych, optymalnie urządzonych pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni czy kuchni, które mogą posłużyć Klientom jako źródło pomysłów podczas wystroju własnego M.  W salonach dostępna jest również bogata oferta mebli tapicerowanych, a w niej szeroki wybór wygodnych sof, narożników, wersalek i foteli. Prezentowany asortyment pasuje do różnych wielkości pomieszczeń i stylów.

Miłośnicy ergonomicznie urządzonych wnętrz na nowych ekspozycjach znajdą pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi, ponadczasowe meblościanki oraz funkcjonalne meble do przedpokoju.

Poza stałą ekspozycją na Klientów salonów w Oleśnicy, Nowym Sączu i Działdowie czeka, cieszący się dużą popularnością, dział wyprzedaży, w którym znajduje się wiele atrakcyjnych, dostępnych od ręki mebli w bardzo korzystnych cenach. Z kolei Klienci salonów w Działdowie i Tarnowskich Górach w dziale z dekoracjami mogą wybierać spośród licznych, wyjątkowych ozdób. Pasujące do różnorodnych wnętrz i stylów tekstylia, dywany, oświetlenie, dekoracje oraz akcesoria niezbędne w łazience, garderobie czy jadalni podkreślą charakter domu i nadadzą mu niepowtarzalny klimat.

Klienci salonów w Oleśnicy, Nowym Sączu, Działdowie i Tarnowskich Górach podczas zakupów mogą liczyć na doradztwo oraz fachową pomoc udzielaną przez wykwalifikowany personel. Oferowane są tu również usługi dodatkowe – profesjonalny montaż oraz transport.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.

Informacje ogólne o Grupie Black Red White:

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

Już od ponad 20 lat Black Red White proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie czy jadalni.

W skład Grupy Kapitałowej wchodzi BLACK RED WHITE S.A. i 22 spółki zależne, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White realizuje sprzedaż detaliczną poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji zarówno w kraju, jaki i poza jego granicami, za pośrednictwem salonów własnych oraz setek partnerów handlowych.

W Polsce sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz – poza ok. 800 punktami partnerskimi –  jest realizowana przez sieć 74 salonów własnych, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych (o powierzchni 10 – 15 tys. m2) we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Firma posiada również salony własne poza granicami kraju, zlokalizowane głównie na terenie Ukrainy, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Słowacji, Czechach, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Niemczech, Austrii, Belgii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Grecji, krajach skandynawskich, Kazachstanie, Kirgistanie, Mongolii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii czy Kanadzie.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 6 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny.

Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE S.A. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.

Na rzecz Black Red White – w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą – pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.
Oferta Grupy Black Red White obejmuje następujące grupy produktowe:
•    meble pokojowe o stylistyce nowoczesnej i klasycznej, w tym meble do pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, biura oraz przedpokoju
•    nowoczesne i klasyczne meble kuchenne wykonywane na wymiar lub sprzedawane w gotowych kompletach
•    bogata gama krzeseł i stołów
•    meble tapicerowane
•    szafy z drzwiami przesuwnymi
•    artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz dodatki do kuchni, garderoby czy jadalni.
•    materace

Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl