Sercem tętniącego życiem domu jest stół w salonie, kuchni lub jadalni – to tam skupiają się domownicy po całym dniu pracy oraz weekendowi goście. Stwórz idealne miejsce spotkań najbliższych i ciesz się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Dzięki inspiracjom Black Red White urządzisz niezwykłą i komfortową przestrzeń.

Nowa broszura „Krzesła, stoły i stoliki” pomoże podjąć decyzję, jakich mebli potrzebuje twoja jadalnia, kuchnia oraz salon. Zróżnicowana paleta modeli, wzorów, stylów i kolorów brył z oferty polskiego producenta pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie do danego wnętrza. Broszura prezentuje zarówno gotowe zestawy mebli, jak i bryły, które można komponować samemu i tworzyć indywidualne aranżacje.

Bogaty wybór krzeseł, stołów i stolików w Black Red White

Propozycje krzeseł obejmują mnogość modeli oraz szeroki wybór dostępnych tapicerek i wybarwień drewna. W ofercie stołów użytkownicy znajdą meble dedykowane mniejszym i większym pomieszczeniom, a także bryły wyposażone w możliwość rozkładania, jak Ultra czy Brussel. W każdym salonie przydatny jest również praktyczny stolik, który można ustawić w pobliżu zestawu wypoczynkowego i postawić na nim kubek herbaty lub odłożyć książki czy czasopisma.

Więcej inspirujących pomysłów na aranżację wnętrza znaleźć można w broszurze Krzesła, stoły i stoliki oraz w salonach Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.