Klasyczna i ponadczasowa czerń, elegancka linia, oraz niezawodność – właśnie tymi słowami można opisać nowość w ofercie okapów kuchennych polskiej marki GLOBALO, którą jest niezwykle wydajny, cichy i skuteczny model Mirida Black/BL Max.

GLOBALO od dawna zaskakuje swoim wzornictwem i wysoką jakością. Również tym razem prezentowany produkt doskonale wpisuje się w styl oferowanych okapów. Mirida Black/BL to nowoczesny okap przyścienny skośny o minimalistycznej linii, odziany w ponadczasową czerń. Jego forma nadaje klasy i elegancji kuchennym wnętrzom, dbając jednocześnie o zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu.

Mirida Black/BL to jednak nie tylko świetny design, ale także doskonała jakość. Produkt posiada parametry zadowalające nawet najbardziej wymagające osoby (cicha praca – nawet 38 dB oraz wysoka wydajność – do 820 m3/h), a dodatkowo wyposażony jest w intuicyjne i praktyczne sterowanie sensorowe (dotykowe). Okap Mirida Black/BL może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Obudowa wykonana ze stali szlachetnej lakierowanej na czarno, oraz czarnego, hartowanego szkła.

Propozycja GLOBALO, jaką jest okap Mirida Black/BL to świetny wybór dla wymagających osób, które cenią sobie wysoką jakość i nowoczesny design. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie producenta: www.globalo.pl