Prace remontowe dobiegają już końca, lecz mieszkanie wymaga generalnych porządków. Brzmi znajomo? Czas zoptymalizować proces twórczy! W dbałości  o przyspieszenie prac wykończeniowych firma Soudal stworzyła wielofunkcyjne produkty, dzięki którym z łatwością usuniesz świeże zabrudzenia i w krótkim czasie zaprowadzisz porządek w remontowanym pomieszczeniu.

Chcąc uzyskać efekt czystego i odświeżonego mieszkania pamiętaj, aby możliwie na bieżąco usuwać zabrudzenia powstające podczas prac z wykorzystaniem chemii budowlanej. W tego typu przypadkach najlepiej sprawdzą się uniwersalne produkty, za pomocą których w prosty i wygodny sposób usuniesz wszelkiego typu zabrudzenia.

Zaprowadź porządek jednym ruchem ręki

Ściereczki czyszcSoudal_Sciereczki_czyszczace_Swipexzące Swipex będą doskonałym uzupełnieniem niezbędnika każdego majsterkowicza. Wykonane z niepylącej tkaniny nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników, substancji powierzchniowo czynnych i środków ochrony skóry sprawdzą się podczas oczyszczania elementów z pozostałości pianek, klejów, farb i uszczelniaczy. Pomogą też w usunięciu świeżych plam atramentu, tuszu, farb, olejów, a także tłuszczów ze skóry i włosów. Z pomocą ściereczek Swipex błyskawicznie usuniesz świeże zabrudzenia z narzędzi, powierzchni porowatych oraz rąk. Poręczne i szczelne opakowanie nie pozwala na wyschnięcie i utratę właściwości chusteczek. Produkt jest przy tym nieszkodliwy dla skóry i środowiska naturalnego.

 

Po piance ani śladu

W przypadku uporczywych zabrudzeń z pianki poliuretanowej warto rozważyć zakuSoudal_Plyn_czyszczacy_do_piankip płynu czyszczącego do pianki w aerozolu. Pomaga on usunąć świeże plamy z nieutwardzonej pianki poliuretanowej z futryn, ościeży, parapetów, szkła, metali i wielu tworzyw sztucznych odpornych na rozpuszczalniki. Równie dobrze sprawdzi się podczas odtłuszczania powierzchni metalowych przed zastosowaniem poliuretanów i silikonów. Opakowanie płynu zawiera dodatkowy aplikator słomkowy zapewniający precyzyjne i oszczędne dozowanie, a jego formuła – mieszaninę rozpuszczalników i gazów pędnych nieszkodliwych dla środowiska naturalnego.

Zamiast przez lata gromadzić kolekcję rozpuszczalników  i chemicznych środków czystości, o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem będzie jednorazowy zakup kilku uniwersalnych produktów, dzięki którym skutecznie uporządkujesz przestrzeń po większości prac remontowych. Proste? Zatem do dzieła!