Coraz więcej polskich gospodarstw domowych ma nie jeden samochód, ale kilka pojazdów. Problem pojawia się wtedy, gdy mamy już jedno auto i garaż także na jeden pojazd, a chcielibyśmy dokupić kolejny samochód. Co zrobić, aby zapewnić mu bezpieczeństwo?

Oczywiście, możemy zdecydować się na wybudowanie jeszcze jednego garażu, ale czasami po prostu nie mamy takiej możliwości. Dodatkowy garaż to też spory koszt, zwłaszcza jeżeli zależy nam na solidniejszej konstrukcji niż blaszak. Z pomocą przychodzi jednak firma Metaltech.pl, w której ofercie możemy znaleźć nowoczesne platformy parkingowe. To świetna propozycja do każdego garażu, gdzie chcemy zyskać dodatkowe miejsce do parkowania.

Platformy parkingowe służą do parkowania samochodów na dwóch poziomach. Mogą być zamontowane w garażach budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, gdzie nie mamy wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Dzięki temu bez powiększania powierzchni garażu mogą parkować w nim dodatkowe samochody.

Nowoczesne platformy parkingowe pozwalają na łatwe i szybkie parkowanie auta zarówno przodem, jak i tyłem. Do wyboru mamy dwa rodzaje platform, a mianowicie zależne oraz niezależne, które różnią się pomiędzy sobą zasadą działania. Platformy zależne, które nazywane są też rodzinnymi, wymagają klucza do użycia, dlatego nie są one możliwe do wykorzystani przez osoby trzecie. Z kolei platformy niezależne przeznaczone są do takich obiektów jak hotele, budynki wielorodzinne, instytucje publiczne. Do montażu platform tego rodzaju potrzebne jest dodatkowe zagłębienie.

Wobec tego platforma parkingowa to bardzo dobry wybór wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać dodatkową przestrzeń dla samochodów. W przypadku platform rodzinnych nie jest wymagane dokonywanie zmian konstrukcji garażu, jeżeli ma on odpowiednio wysoki strop.

Jeżeli chcesz znaleźć dodatkowe informacje związane z platformami parkingowymi, zajrzyj na stronę internetową firmy Metaltech.pl, gdzie można zapoznać się z jej platformami. Zapraszamy już teraz!