15 lutegCRH Klinkier 500 pluso decyzją prezesa spółki CRH KLINKIER, ruszyła promocja pod nazwą PROGRAM 500+. Jest ona skierowana do współpracujących z firmą dystrybutorów, którzy od tego dnia dokonają zakupu cegieł, płytek lub bruków w dowolnym asortymencie.  Każda hurtownia otrzyma rabat w wysokości 500 zł netto za zakup drugiego i każdego następnego samochodu produktów CRH KLINKIER.

Chociaż promocja jest dedykowana bezpośrednio do dystrybutorów, została także nagłośniona medialnie. Chcielibyśmy aby klienci indywidualni robiący zakupy w hurtowniach mieli świadomość, że mogą także negocjować ceny na te produkty. Ponieważ służą one do wielu zastosowań, od elewacji, ogrodzeń i podjazdów aż do aranżacji wnętrz, mogą stanowić sporą część budżetu na budowę domu. Warto więc skorzystać z okazji i obniżyć koszty za ich zakup, nie tracąc jednocześnie nic z ich wysokiej jakości. Ze względu na dużą trwałość i ponadczasowość, jest to atrakcyjne rozwiązanie dla każdej rodziny budującej dom pokoleniowy dla siebie i swoich dzieci.

 

Cegły, płytki i bruki klinkierowe będą piękne przez wiele, wiele lat. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji ani odnawiania, co za tym idzie są tanie w utrzymaniu. Wytwarzane są z naturalnych materiałów: gliny i piasku, dzięki czemu pięknie harmonizują z otoczeniem i podkreślają indywidualny charakter projektu. Świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych aranżacjach jak i tradycyjnej estetyce. Lubiane są za oryginalne kolory i faktury, dostępne w kolekcjach inspirowanych słońcem, wodą i ziemią. Mają nieograniczone możliwości projektowe.

15 LAT W POLSCE

 

Od 15 lat wytwarzane są w polskich cegielniach w Gozdnicy i Patoce. Dzięki wieloletniej tradycji, oryginalnej technologii oraz najnowszym, światowym rozwiązaniom, powstają produkty ceramiki budowlanej pasujące do wielu projektów i zastosowań. Od awangardowych domów czy wspólnych przestrzeni miejskich, do renowacji naszych bezcennych zabytków takich jak: Zamek Królewski, Wawel, Klasztor na Jasnej Górze, Barbakan w Warszawie czy Zamek w Malborku.

 

KONCERN CRH

CRH plc powstał w 1970 roku w Irlandii. Obecnie jest liderem w branży materiałów budowlanych na świecie. W 4.000 zakładów pracuje ponad 90.000 pracowników. Jednym z segmentów  działalności CRH plc w Polsce  jest ceramika budowlana. Więcej informacji na www.klinkier.pl