Warszawa, 11 kwietnia 2016 – Na targach EuroCucina Hotpoint pokaże serię urządzeń do zabudowy, która łączy w sobie wyjątkową, innowacyjną technologię i oryginalny styl.

 

Hotpoint jest marką cieszącą się dużym zaufaniem, wychodzącą naprzeciw klientom i rozumiejącą ich indywidualne potrzeby. Nieustanne wprowadzane innowacje podyktowane są właśnie wymaganiami konsumentów. Każdy szczegół dopracowany jest tak, by jak najlepiej wpasować się w ich styl życia, umożliwić pełną kontrolę nad szeregiem dostępnych funkcji oraz ułatwić utrzymanie sprzętów w czystości.

 

Nowa linia urządzeń do zabudowy składa się z piekarników, piekarników parowych, kuchenek mikrofalowych z funkcją piekarnika, ekspresu do kawy, lodówek, zamrażarek i zmywarek. Urządzenia te, dzięki swojej rozszerzonej funkcjonalności, dużej wydajności i eleganckiemu designowi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

Aby zaznaczyć wprowadzenie na rynek nowego linii kuchennych urządzeń do zabudowy, Hotpoint opublikował badania dotyczące roli gotowania w XXI wieku “Ankieta poszukiwań smaku Hotpoint 2016”. Badanie pokazuje, jak przygotowywanie posiłków coraz silniej łączy się z dążeniem do przyjemności. Międzynarodowa ankieta objęła 3 tysiące osób we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Turcji i Rosji[1] . Pokazuje, że poza swoją tradycyjną rolą zaspokajania potrzeb rodzinnych, przygotowywanie posiłków jest formą wyrażania siebie, sposobem spędzania wolnego czasu i mocno wiąże się z przyjemnością.

 

Gotowanie coraz częściej staje się przygodą, która wykracza poza przestrzeń kuchenną w poszukiwaniu nowych inspiracji i przepisów. Odgrywa też kluczową rolę w prowadzeniu zdrowego stylu życia.

 

 

Hotpoint wprowadza nowy, stylowy zestaw piekarników do zabudowy, zmieniając gotowanie w doświadczanie smaku

 

Dzięki innowacyjnym piekarnikom , Hotpoint pozwala odkryć nowe uroki gotowania. Piekarniki wyposażone są w zintegrowany system zaawansowanych technologii i nowoczesne funkcje. Jednym z przykładów jest Multiflow, czyli specjalny system dystrybucji ciepła, albo Multirecipes, która zapewnia wspaniałe rezultaty i pozwala na większą kreatywność podczas pieczenia. To nowoczesne podejście go gotowania pozostaje w pełnej harmonii ze stylowym designem, za który w tym roku Hotpoint otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie Red Dot.

– Nasz nowy piekarnik do zabudowy oraz piekarnik parowy pozwalają ludziom naprawdę cieszyć się gotowaniem. Z jednej strony mogą w pełni używać swojej kreatywności w kuchni, z drugiej – sprzęt zapewnia precyzyjną kontrolę nad całym procesem pieczenia, umożliwiając osiągnięcie wspaniałych rezultatów – mówi Massimiliano Fugini, Head of Hotpoint Brand at Whirlpool EMEA.

 


 

Pięknie zaprojektowane dla lepszego gotowania

 

 

 

Nowe płyty: gazowa i indukcyjna łączą w sobie ciekawy design i wyjątkową technologię. Dzięki takim innowacjom jak funkcja Flexi w przypadku płyt indukcyjnych, super-wydajny pionowy płomień w płytach gazowych, system usuwania przykrego zapachu czy podwójne filtry, nowe urządzenia oferują wyjątkowe możliwości i gwarantują uzyskanie oczekiwanych rezultatów.

– Hotpoint przykłada wielką wagę do projektu swoich płyt indukcyjnych: są większe, ale dopasowane do standardowych wymiarów pod zabudowę, wykonane ze stali lub szkła, z praktycznym wykończeniem – mówi Neil Tunstall, General Manager Cooking at Whirlpool EMEA. – Z estetycznego punktu widzenia, są znakomitym uzupełnieniem naszych nowych urządzeń do zabudowy i dodadzą uroku każdej kuchni – zarówno tej tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

 

Kuchenka mikrofalowa, która wyzwoli Twoją kreatywność

 

 

 

Wszechstronne, innowacyjne i pozwalające na osiągnięcie perfekcji w gotowaniu – tym charakteryzują się nowe kuchenki mikrofalowe z funkcją piekarnika do zabudowy Hotpoint. Poza stylowym wyglądem, wyróżnia je szereg innowacji i cech, które okażą się niezawodne w szybkim przygotowaniu wartościowych, beztłuszczowych posiłków. Dzięki technologiom Multiwaves, Dynamic Crisp czy Dynamic Steam umożliwiają przygotowanie chrupiącego ciasta albo delikatne przygrzanie warzyw – w zależności od Twojego wyboru.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy z funkcją piekarnika dostępne są w różnych rozmiarach (o objętości 22 litry, 31 litrów i 40 litrów).

 

Zmywarka się zmieniła

 

 

 

Miły wieczór we wspaniałym towarzystwie i ze smacznym jedzeniem? Teraz nie musisz się martwić o brudne naczynia. Nowe zmywarki do zabudowy Hotpoint  nie tylko doskonale poradzą sobie z usunięciem tłuszczu, ale też mieszczą do 15 naczyń więcej. Strefa intensywnego mycia poradzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami, nie ma więc potrzeby wstępnego opłukiwania talerzy czy garnków. System Active Oxygen neutralizuje natomiast zapachy. Dzięki nowym funkcjom zmywarek Hotpoint, Twoja kuchnia pozostanie zawsze schludna i świeża. Ty natomiast możesz w pełni cieszyć się resztą wolnego wieczoru.

 

– Domowe sprzęty mają poprawiać jakość naszego życia i jednocześnie zapewniać najlepsze rezultaty – mówi Luigi La Morgia, General Manager Dishwashing at Whirlpool EMEA.  – Rewolucyjna technologia i wyjątkowe cechy umożliwiają dostosowanie zmywarki do własnych potrzeb.

 

 

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy –

nowy design zapewnia dłuższą świeżość żywności

 

Zestaw chłodziarko-zamrażarek Hotpoint przeszedł całkowitą odnowę. Teraz cechuje go elegancki wygląd i piękne wykończenie. Wnętrze pozwala na jeszcze bardziej praktyczne zarządzanie zawartością lodówki. Objętość chłodziarko-zamrażarki została zwiększona łącznie o 10 procent, przy 40-procentowej większej przestrzeni zamrażarki.[2] Znajdują się w niej specjalne przegrody do przechowywania specyficznych rodzajów żywności, takich jak mięso czy ryby. Inne są przeznaczone do rozmrażania produktów.

 

Odwiedź stoisko Hotpoint na EuroCucina 2016

 

Stoisko marki Hotpoint znaleźć można w ramach stoiska Grupy Whirlpool, w Pawilonie 11, A09/A11/B10/B14. EuroCucina odbywa się od 12 do 17 kwietnia na targach w Mediolanie we Włoszech.

 

Materiały prasowe dotyczące wszystkich marek Grupy Whirlpool obecnych na targach EuroCucina 2016 można znaleźć tutaj: http://www.emediarelease.de/client/Whirlpool-Corporation-EuroCucina-2016.html

[1] Hotpoint Taste Exploration Survey 2016: Badanie przeprowadzone w miesiącach styczeń-luty 2016. Wzięła w nim udział reprezentatywna grupa 3 tysięcy kucharzy-amatorów we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Turcji i Rosji. Ankietę internetową przeprowadzono za pomocą komputerowych narzędzi (Computer Aided Web Interviewing) przez People/Hotpoint.

[2] Standardowa podstawa dolna 177 cm w modelu BCB 310 AA objętość netto lodówki 198L I objętość netto zamrażarki 57L kontra standardowa podstawa dolna 177cm w modelu BCB 7030 D AA objętość netto lodówki 195L i objętość netto zamrażarki 80L.