Chociaż trwa zaledwie kilka tygodni, karnawał jest jedną z najlepszych okazji do spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Podczas karnawałowych przyjęć to kuchnia staje się domowym centrum dowodzenia. Warto więc zadbać nie tylko o dobre zaopatrzenie lodówki, ale przede wszystkim o funkcjonalność i wygodę strefy kuchennej.

Karnawałowy blask i noworoczna atmosfera zabawy działają na każdego, nawet na tych, którzy oficjalnie zaprzeczają, że są podatni na jakiekolwiek ekstrawagancje. Jednak nawet najlepsze karnawałowe przyjęcie nie obejdzie się bez dobrego jedzenia. W tym szczególnym okresie kuchnia staje się strategicznym centrum całego domu, bo tam właśnie przygotowujemy imprezowe przekąski, potrawy, napoje i koktajle.

Dobra organizacja pracy w kuchni podczas karnawałowego szaleństwa pozwala szybko i przyjemnie przejść od nieuniknionych obowiązków do szampańskiego nastroju. Jak zawsze, najbardziej przydatne są proste i komfortowe rozwiązania, dzięki którym mamy więcej wolnego czasu dla siebie, najbliższych oraz znajomych. Baterie kuchenne GROHE, wyposażone w innowacyjną technologię EasyTouch, pomagają utrzymać strefę kuchenną w idealnej czystości. Aby uruchomić przepływ wody, wystarczy bowiem dotknąć jakiejkolwiek części kranu zewnętrzną stroną dłoni, przedramieniem lub po prostu łokciem. W technologię EasyTouch wyposażone są dwie najbardziej popularne linie baterii GROHE: GROHE Minta Touch oraz GROHE Zedra Touch. Surowym wymaganiom domowych kucharzy sprosta również funkcjonalna bateria GROHE K7, która wyposażona jest w specjalną wylewkę z prysznicem, dzięki czemu zmywanie wysokich czy niestandardowych naczyń nie sprawia już żadnych problemów. Profesjonalny prysznic może być wyciągany, obracany o 360° i obsługiwany jedną ręką. Ponadto, przejście z trybu prysznica do klasycznego strumienia nie wymaga zakręcania wody.

Nie ma nikogo, kto chociaż raz nie zdecydował się na noworoczne postanowienia. Dzięki bateriom kuchennym GROHE, utrzymanie czystości w kuchni przestanie być niespełnionym życzeniem a zyskany w ten sposób bezcenny czas możemy wykorzystać karnawałową zabawę i spotkania z najbliższymi.

GROHE Minta Touch (1)