Domowy salon spa we własnej łazience to najlepszy pomysł na codzienną regenerację ciała oraz umysłu. Odpowiedni dobór systemu prysznicowego, nastrojowe światło, muzyka i odprężający masaż wodnym strumieniem sprawią, że łazienka zmieni się w inspirujące i relaksujące zacisze – tak przecież potrzebne podczas długich zimowych wieczorów.

Grohe Rainshower(1)

1

Wyobraźmy sobie, że dzień zaczynamy od odświeżającego prysznica, słuchając swojego ulubionego albumu. Albo po całym tygodniu pracy oddajemy się relaksującej sesji w naszej prywatnej łaźni parowej, której nastroju dopełnia delikatne kolorowe oświetlenie i kojąca muzyka klasyczna. Tak luksusowe i wyjątkowe wrażenia podczas kąpieli zapewnia system GROHE SPA® F-digital Deluxe. Wszystkie elementy kabiny: oświetlenie, system audio oraz słuchawki prysznicowe instalowane w odpowiednim ustawieniu względem głowy i ciała – tworzą atmosferę typową dla najlepszego spa.

Grohe Power&Soul(3)

Masaż wodny jest znaną od setek lat metodą odprężającą mięśnie. Ciepła woda i masujący strumień prysznica przyspieszają obieg krwi, poprawiają przemianę materii i stymulują naturalne procesy obronne organizmu. Słuchawki prysznicowe GROHE Power&Soul® z kolekcji Natural Colours wyposażone są w przełącznik One Click Showering, który umożliwia płynne przełączanie różnych strumieni natrysku. Delikatne kolory słuchawek, nawiązujące do zgaszonych odcieni kamienia i ziemi, nadają wyjątkowy klimat łazienkom w stylu spa. Cztery przyciski na głowicy prysznica pozwalają użytkownikom wybrać odpowiednią dla siebie opcję strumienia: Bokoma Spray™ z efektem oddychającego prysznica, delikatny Rain, obfity Rain O2 oraz mocny i pobudzający Jet.

Innym pomysłem na relaksującą kąpiel jest seria GROHE Rainshower® F-Series, na którą składa się górny prysznic i podwieszana deszczownica, jak również modele boczne oraz prysznic wielostrumieniowy z trzema osobno ustawianymi funkcjami strumienia. Każda jednostka wyposażona jest w technologię GROHE® DreamSpray, która efektywnie i równomiernie rozprowadza wodę po powierzchni natrysku.

Łazienka wyposażona w gamę produktów GROHE zamienia się w miejsce komfortowe i estetyczne. W ten sposób we własnym domu możemy stworzyć swoją prywatną strefę relaksu, gdzie możemy delektować się spokojem i zapomnieć o świecie przez kilka bezcennych chwil.