Włoski design? Czemu nie, nie musisz przecież mieszkać w słonecznej Toskanii, aby cieszyć się urokiem eleganckiego i jednocześnie nowoczesnego, ciepłego wnętrza. W czym tkwi jednak zagadka doskonałości włoskiego wzornictwa? Jak mówi znane wszystkim przysłowie diabeł tkwi w szczegółach, czyli w tym przypadku w wyjątkowych elementach wyposażenia. Z pomocą KALVARO stworzysz aranżację dobrze Ci znaną ze szklanego ekranu lub słonecznych wakacji w śródziemnomorskim stylu.

Szyk, styl i elegancja oraz absolutna nowość od KALVARO, czyli drewniany brodzik prysznicowy WILLIAM. Produkt wytworzony z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna litego, w pełni bezpieczny w użytkowaniu oraz wodoszczelny dzięki zastosowaniu technologii jachtowej, daje gwarancję naturalnego designu i harmonii w każdym wnętrzu.

drewniany brodzik prysznicowySubtelność drewnianych elementów wyposażenia łazienek zyskuje na popularności, stając się obowiązkowym elementem pięknego wnętrza z duszą dla wielu projektantów i architektów. Drewniany brodzik prysznicowy o kwadratowym wyżłobieniu WILLIAM, wykonywany został ręcznie, w ponad dwunastomiesięcznym procesie suszenia i przetwarzania drewna. Dzięki niepowtarzalnemu ułożeniu słojów przyrostu wtórnego, każdy produkt KALVARO jest jedyny w swoim rodzaju.

Produkty marki KALVARO charakteryzuje zamiłowanie do prostych form i elegancji, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności przedmiotów codziennego użytku.

Wybierz brodzik z rodziny WILLIAM, wyjdź poza schemat i postaw na harmonię oraz niebywałe piękno Twojej łazienki.